Yükleniyor...

Phemex Türk Kullanıcılarını Bekliyor!

2019’da faaliyetlerine başlayan başarılı borsa Phemex, bir süredir Türkiye’de de hizmet veriyor.  Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz

phemex turkiye

2019’da faaliyetlerine başlayan başarılı borsa Phemex, bir süredir Türkiye’de de hizmet veriyor. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Dünyaca ünlü bankacılık devi Morgan Stanley’in 8 eski çalışanı ve CEO Jack Tao tarafından yönetilen Phemex, 2019 yılından bu yana önemli mesafe kat etti. Platformun şu anda kullanıcı sayısı 1 milyonu aşmış durumda. Ayrıca spot işlemde günlük 1 milyar, vadeli işlemlerde ise 3 milyar dolarlık işlem hacmini geçti. 

Phemex Kullanmanın Avantajları

Phemex, kullanıcılarını Premium abonelik sistemi ile komisyon ücretlerinden ve para çekmeyi engelleyen limitlerden kurtarıyor. Bununla beraber borsa, “hız” konusunu öncelikleri arasına alıyor ve kendisini “en hızlı kripto para borsası” olarak niteliyor. Phemex’te 1 milisaniyenin altında ve saniyede 300 binden fazla işlem gerçekleşiyor.

Phemex’in bir diğer önemli özelliği ise güvenlik. Phemex, her kullanıcı için bağımsız bir yatırım adresi sağlıyor. Bunu da Hiyerarşik Belirleyici Soğuk Cüzdan Sistemi ile gerçekleştiriyor.  Platform ayrıca tüm varlıkları koruma adına şüpheli işlemleri tespit etme yeteneği olan bir sisteme sahip olduğunu belirtiyor. 

Phemex ile Kazanmaya Başlayın

Phemex, tüm bu avantajlarının yanı sıra çeşitli yarışmalar düzenleyerek de kullanıcıların kazanç sağlamasını hedefliyor. Borsa son olarak BTC/USD çiftinde yapılacak 2 haftalık bir yarışma ile trade takımlarının birbirleriyle mücadele etmesini sağlayacak. Bunun sonucunda kazananlar 2 milyon dolara kadar varan ödülü aralarında paylaşacak. 

phemex IB 768x349 1

Phemex, bu anlamda “Phemex Trader Arenası” isimli yarışmasını resmen duyurdu. Yarışmalara katılacak trade takımlarının üye sayısında bir üst sınır bulunmuyor ama en az 10 üyeye sahip olmak zorunlu. Takımların sıralamaları, her takımın en iyi yatırım getirisi sağlayan ilk 10 üyesinin ortalaması alınarak belirlenecek. Kazanan üyeler hem takımlarının kazandıklarından pay alacak hem de kendi yaptıkları işlemler sonucunda kişisel ödül elde edebilecekler. 

Yarışmaya şu an Phemex üzerinden 30 saniyede kayıt olabilirsiniz. Kayıtlar için son 4 gün kaldı. Phemex Trader Arenası, 24 Mart – 7 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Kazananların ödülleri ise 13 Nisan’da Phemex’teki hesaplarına yatırılacak. Son yarışma 2020 yılının Ekim ayında gerçekleştirilmiş, 100 Bitcoin ödül dağıtılmıştı. 


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x