Piyasa Analistinden Korkutan Senaryo: Bitcoin 3.000 Doların Altına Düşecek • Coinkolik
Yükleniyor...

Piyasa Analistinden Korkutan Senaryo: Bitcoin 3.000 Doların Altına Düşecek

Kripto para piyasa analistlerinden Nick Cawley, Bitcoin'in fiyatının 3.

Bitcoin Piyasa Değeri 19 Kasım 2018

Kripto para piyasa analistlerinden Nick Cawley, Bitcoin’in fiyatının 3.000 doların altına düşerek 2.970 dolar seviyesini göreceğini ve kısa vadede geçicide olsa bir sıçrama yaşanma ihtimali olduğu öngörüsünde bulunarak korkutan bir senaryoya imza atmış oldu.

CoinMarketCap’in verilerine göre şu anda Bitcoin’in fiyatı 4.052 dolar seviyelerinde seyrediyor. DailyFX’te piyasa analistliği yapan Nick Cawley, “Son iki hafta içinde görülen yüzde 40’ın üzerindeki düşüşten sonra harekete geçiren gelişmelerin az olmasından dolayı Bitcoin üç gündür 3.500 – 3.700 dolar aralığında taban oluşturmaya çalışıyor” diyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Cawley’e göre amiral gemisi kripto para birimi kısa vadede geçici bir sıçrama ihtimaline sahip. Analist, bu ihtimale rağmen Bitcoin’in 2.970 dolar seviyesini test edebileceğini iddia ediyor.

2017 Eylül ayının en düşük seviyesi olan 2.970 doların şu anki ana hedef olduğunu söyleyen Cawley, kripto para biriminin uzun vadede negatifde kaldığını, 2.970 dolar seviyesinin kırılması durumunda ise bir sonraki destek seviyesinin 1.790 dolar olduğunu öne sürüyor. Analistin analizlerine dayandırdığı tahmini Bitcoin için oldukça kötü bir senaryoyu işaret ediyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x