Yükleniyor...

Piyasa Dalgalanması Sürüyor: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Cardano (ADA), Chiliz (CHZ) ve Ripple’da (XRP) Son Durum

Kripto para piyasasında dalgalı görünüm sürüyor.

piyasa dalgalanmasi suruyor bitcoin btc ethereum eth cardano ada chiliz chz ve rippleda xrp son durum

Kripto para piyasasında dalgalı görünüm sürüyor. Fed açıklamasıyla birlikte, Bitcoin yeniden yönünü yukarıya kırarken, bugün bir miktar gerileme yaşadı. Önde gelen altcoin’lerden biri olan Cardano (ADA) ise Coinbase haberinin ardından başlattığı yükselişi sürdürdü ve büyük bir sıçrayış ile 1.47 dolara kadar yükseldi. 

Bitcoin (BTC) 58.000 Doların Üzerinde

Lider kripto para birimi Bitcoin, Fed başkanı Powell’ın açıklamalarının ardından rahat bir nefes aldı ve 54.000 dolar seviyesinden sert bir hamle ile 59.000 dolara kadar yükseldi. Ardından bir miktar düşüş yaşayan Bitcoin (BTC) yayın saati itibariyle 58.300 dolardan işlem görüyor. 

Son 24 saatte %5.1 oranında yükselen, son 7 gündeki yükselişini ise %3.9’a kadar geri çekti. 

Ethereum (ETH) 1.800 Dolardaki Önemli Direnci Kırdı

Lider altcoin Ethereum, dün akşam saatlerinde Bitcoin’e benzer şekilde sert bir sıçrama ile önemli direnç seviyesi olarak kabul edilen 1.800 dolar seviyesini aştı. Ardından bir miktar gerileme kaydeden Ethereum, 1.800 doların altına düştü.

Ethereum, yayın saati itibariyle 1.810 dolar seviyesinden işlem görüyor. 

Cardano (ADA) Coinbase Haberiyle 1.48 Dolara Kadar Yükseldi

Cardano Salı günü Coinbase Pro’nun Cardano’yu (ADA) listeleyeceğini duyurmasıyla birlikte yükselişe geçti. Haftalık kapanışı 1 doların altında yapan ADA, 1 dolar seviyesinde mücadele verirken, Coinbase haberinin ardından büyük bir yükseliş ivme kazandı ve önce 1.24 dolara ardından ise 1.47 dolara kadar yükseldi. 

Son 24 saatte %15 oranında değer kazanan ADA, son 7 günde ise %26 oranında yükseliş yaşadı. ADA, yayın saati itibariyle 1.44 dolar seviyesinden işlem görüyor. 

Ripple (XRP) 0.48 Dolar Seviyesinde

Ripple (XRP), SEC davasına rağmen önemli bir destek seviyesi olarak nitelenen 0.44 dolar seviyesinin üzerinde yer alıyor. Analistler, XRP’nin yeni bir yükseliş başlatabilmesi için 0.48 seviyesini işaret ediyor. 

Son 24 saatte %3 oranında değer kazanan XRP, yayın saati itibariyle 0.48 dolar seviyesinden işlem görüyor. 

Chiliz (CHZ) Yeni Bir Yükseliş Başlattı

Son zamanların en çok konuşulan altcoin’lerinden biri olan Chiliz (CHZ) 0.61 dolar seviyesinden yeni bir yükseliş başlattı. Devasa bir performans ile son 7 günde %165, son 14 günde %668 ve son 30 günde %1827 oranında değer kazanan CHZ, kripto para topluluğunda büyük bir heyecana neden oldu. 

Son 24 saate %11 oranında değer kazanan Chiliz (CHZ), yayın saati itibariyle 0.65 dolar seviyesinden işlem görüyor. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x