Yükleniyor...

Piyasa Görünümü Nasıl? Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Cardano (ADA), Polkadot (DOT) ve Binance Coin’de (BNB) Son Durum

Son günlerde kripto para piyasası oldukça hareketli günler geçiriyor.

piyasa gorunumu nasil bitcoin btc ethereum eth cardano ada polkadot dot ve binance coinde bnb son durum

Son günlerde kripto para piyasası oldukça hareketli günler geçiriyor. Çin tatilinin yarattığı korku ortamının zayıflamasıyla birlikte, önde gelen kripto para birimleri oldukça güçlü performanslar sergiledi. Bunların başında ise Bitcoin (BTC), Polkadot (DOT), Cardano (ADA) ve Binance Coin (BNB) geliyor.

Bitcoin (BTC) 56.000 Doları Aştı

Lider kripto para birimi Bitcoin, dün rekor üstüne rekor kırarak tüm zamanların en yüksek seviyesini, 56.600 dolara kadar yükseltti. Bitcoin kısa sürede, 52.000 dolar seviyesinden, 56.000 dolar seviyesine kadar ulaşarak muazzam bir başarı sergildi. Bitcoin’in bu performansı, kripto para topluluğunda büyük heyecan yarattı.

Bitcoin son 24 saatte %7 oranında değer kazandı. Son 7 gündeki kazanımını %17’ye yükselten Bitcoin, son 30 gündeki kazanımını ise %56’ya çıkardı. CoinGecko verilerine göre Bitcoin, yayın saati itibariyle 56.646 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Ethereum (ETH) Kilometre Taşı 2.000 Dolar Seviyesini Geride Bıraktı

Lider altcoin Ethereum, geçtiğimiz saatlerde 2.000 doları aşarak, önemli bir kilo metre taşını geride bıraktı. 2.042 dolar seviyesinden yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesi belirleyen lider altcoin, son 24 saatte %4 oranında bir yükseliş kaydetti. Son 7 gündeki kazanımını %9’a yükselten Ethereum, son 30 günde ise %44.8 oranında değer kazandı.

Ethereum, 2.000 üzerindeki seviyesini koruyor ve yayın saati itibariyle 2.008 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Polkadot (DOT) 39 Dolar ile Yeni Bir ATH Belirledi

Önde gelen altcoin projelerinden biri olan Polkadot (DOT) bugün önemli bir kazanım elde etti. CoinGecko verilerine göre DOT, 39.36 dolara ulaşarak tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) yeniden belirledi. Son 24 saatte %21 oranında iyi bir çıkış yakalayan DOT, son 7 gündeki kazanımını %34’e yükseltti. Altcoin’in son 30 gündeki kazanımı ise %113’e ulaştı.

Polkadot (DOT) yayın saati itibariyle, 38.26 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Cardano (ADA) 1 Doları Aştı

Bu ay çok önemli bir çıkış kaydeden Cardano (ADA) bugün 1 doları aşmayı başardı. Cardano ekibinin ağa getireceği ve ağı bir DeFi platformuna dönüştürecek olan önemli gelişmeler, giderek topluluk odaklı bir hale gelmesi ve Afrika kıtasında imzaladığı anlaşmalar Cardano fiyatını önemli ölçüde artırdı.

Cardano (ADA) son 24 saatte %14 oranında bir çıkışla 1 dolar seviyesini aşmayı başardı. Cardano şimdi 1.18 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesine hiç olmadığı kadar yakın görünüyor. Son 7 günde %13.2 değer kazanan Cardano (ADA), son 30 gündeki kazanımını ise %179’a yükseltti. Altcoin, 1 dolar seviyesini korurken, yayın saati itibariyle 1.05 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Binance Coin (BNB) Kazanımlarının Bir Kısmını Sildi

Önde gelen kripto para borsası Binance’in yerel token’ı Binance Coin (BNB) dün, önceki günlerde yakaladığı yükseliş ivmesini sürdürmüştü. 339 dolar ile yeni bir ATH belirleyen Binance Coin, gün içinde 300 dolar seviyesinin üzerinde kalmayı başardı. Ancak altcoin bugün, 300 doların altına düşerek kazanımlarının bir kısmını sildi.

Son 24 saatte %13 oranında değer kazanan Binance Coin, son 7 gündeki kazanımını %117’ye yükseltti. Son 30 günde %597 gibi muazzam bir oranda değer kazanan BNB, yayın saati itibariyle 296 dolar seviyesinden işlem görüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x