Yükleniyor...

Piyasa Hacmi Düşüyor! Bitcoin Kaç TL? 22 Ağustos 2022

Kripto para piyasaları haftaya ufak yükselişlerle başladı, kripto para piyasaları toplam hacmi yüzde 1,43 düşerek 990 milyar dolar seviyesine geriledi.

Piyasa Hacmi Dusuyor Bitcoin Kac TL 22 Agustos 2022

Kripto para piyasaları haftaya ufak yükselişlerle başladı, kripto para piyasaları toplam hacmi yüzde 1,43 düşerek 990 milyar dolar seviyesine geriledi. Böylece toplam hacim psikolojik sınır olan 1 trilyon doların altına düştü. Bunun sebebi olarak dünya genelinde paranın dolara akışını gösterebiliriz. Dolar endeksinin artıyor olması kripto para piyasası hacminde düşüşe sebep oluyot. Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Avalanche’taki (AVAX) son durumu beraber inceleyelim. Bitcoin kaç TL ? Ethereum fiyatı hangi seviyede? AVAX‘taki son durum ne?

Bitcoin (BTC) Son Durum

Bitcoin, güne yüzde 1,12’lik yükselişle başladı. Geçtiğimiz günlerde 20 bin dolar desteğinden tepki alan Bitcoin, hareketine destek bölgesinin üzerinde devam ediyor. Bitcoin’in 20 bin dolar desteğini denemiş olması piyasadaki başka varlıklarda da düşüşe sebep oldu. Bitcoin şu anda kritik desteğinin üzerinde devam ediyor.

btc 4 saatlik 6
Bitcoin’in 4 saatlik grafiği

Bitcoin için bir sonraki hedef 22 bin dolar seviyesi. Piyasada gördüğümüz bu hacimsiz hareketlere rağmen Bitcoin’in 20 bin dolara tutunması oldukça önemli. Bitcoin yazı yazıldığı an itibariyle 21 bin dolar seviyesinden işlem görüyor. Bitcoin TL olarak ise 394 bin TL’den işlem görüyor.

Bitcoin canlı fiyatı için tıklayın.

Ethereum (ETH) Son Durum

Ethereum (ETH) tarafında harekete bakıldığı zaman ETH, güne yüzde 1.1’lik yükselişle başladı. Ethereum da aynı Bitcoin gibi haftaya ufak bir yükselişle başladı. Ethereum’un şu anda bulunduğu fiyat bölgesi 1500 dolar desteği. Ethereum da piyasada olacak gelişmeler ve Bitcoin’in yönüyle beraber bir grafik çizecektir.

eth 4 saatlik 6
Ethereum’un 4 saatlik grafiği

Ethereum’da destek bölgesi çalışırken bir sonraki hedef tekrardan 1800 dolar seviyesi diyebiliriz. Yazı yazıldığı an itibariyle Ethereum 1.585 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Ethereum’un anlık fiyatı için tıklayın.

Avalanche (AVAX) Son Durum

Piyasadaki en popüler 15. coin olan Avalanche da haftaya çok ufak bir yükselişle başladı. AVAX da aynı piyasadaki diğer coinler gibi destek bölgesinde fiyat seyrine devam ediyor.

avax 4 saatlik 1
AVAX’ın 4 saatlik grafiği

AVAX’taki bir sonraki hedef 25 dolar bölgesi olacaktır. Yazı yazıldığı an itibariyle AVAX 22 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner