Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Piyasa Toparlanırken, Chainlink (LINK) Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Yeniden Ulaştı

Piyasa Toparlanırken, Chainlink (LINK) Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Yeniden Ulaştı

ABONE OL:google-news

Son zamanlarda elde ettiği kazanımlarla gündeme gelen önde gelen altcoin projelerinden Chainlink (LINK) bugün yeni bir ATH belirledi. Son 24 saatte %17.5 yükselen altcoin, 24.30 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine yeniden ulaştı.

Geçtiğimiz günlerde lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), sert bir düşüş yaşamış ve yakın zamanda belirlediği 42.000 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesinden, 28.000 dolara kadar gerileyerek %30’a yakın bir kayıp yaşamıştı.

Bitcoin’in, dün itibariyle önemli bir destek olarak nitelenen 32.000 dolar seviyesinde yatay hareket izlemeye başlamasıyla birlikte, altcoin’ler de hareketlenmeye başladı. Aave (AAVE), Tezos (XTZ), Uniswap (UNI) gibi bazı önde gelen altcoin’ler kayıplarını önemli ölçüde telafi etti. Kayıplarını telafi eden bir diğer altcoin ise, son 24 saatlik kazanımını %17.5’e yükselten Chainlink (LINK) oldu. LINK bu yükseliş ile birlikte, önceki zirvesini de geride bırakarak yeniden tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Chainlink (LINK), yayın saati itibariyle 23.81 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Dilek Sarı
Dilek Sarıhttps://www.coinkolik.com
1992 yılında İzmir’de doğan Dilek Sarı, Ege Üniversitesi Sosyoloji Yüksek Lisans mezunu. Blokzinciri ve kripto paralara olan ilgisi onu bu alanda çalışma yapmaya sevk etti. Dilek, 2 senedir kripto para sektöründe yer alıyor ve bu alanda uzmanlaşmak üzere çalışmalarını sürdürüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar