Yükleniyor...

Piyasa Uzmanından ‘Bitcoin (BTC) Fiyatı 2 Ay İçinde 12 Bin Dolara Çıkabilir’ Açıklaması

MKM Partners'ın baş piyasa uzmanı JC O’Hara, Bitcoin'in (BTC) artık ayı trendinde olmadığına ikna olmuş gibi görünüyor.

BTC Bitcoin

MKM Partners’ın baş piyasa uzmanı JC O’Hara, Bitcoin’in (BTC) artık ayı trendinde olmadığına ikna olmuş gibi görünüyor. CNBC’nin “Trading Nation” programının yeni bölümünde, en büyük kripto paranın, sadece iki içinde boğaların ulaşamayacakları düşünülen 12 bin dolara dokunulabilineceğini söyledi.

Konsolidasyon Süreci Bitti

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

O’Hara’ya göre, Bitcoin artık 2019’un ikinci yarısında başlayan konsolidasyon sürecinin bittiğini ve fiyatın artık BTC’yi 12 bin dolara kadar çıkarabilecek “pozitif momentum” ile yönlendirildiğini ifade etti. O’Hara, açıklamasında şunları söyledi:

Düşen trend kanalından çıkıldı. 10 bin dolarlık psikolojik seviyenin üzerindeyiz ve pozitif momentumun olumlu ivmeyi izlemeye devam edeceği görüşündeyiz. Bu yüzden kısa vadede Bitcoin’de 12 bin doları görebileceğimizi düşünüyoruz.

CoinMarketCap’in verilerine göre en büyük kripto para, son 24 saatte yüzde 1’in üzerinde düşüşle 10.207 dolardan işlem görüyor. Öte yandan toplam piyasa değeri 300 milyarın üzerinde ve BTC’nin piyasa hakimiyeti yüzde 61,7 seviyesinde.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x