Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Piyasa Yeşillendi! Bitcoin Balinaları 28.402 BTC'yi Taşıdı!

Piyasa Yeşillendi! Bitcoin Balinaları 28.402 BTC’yi Taşıdı!

ABONE OL:google-news

Kripto para piyasası yeşillenirken Bitcoin balinalarının hareketliliği tam gaz devam ediyor. Son 24 saat için piyasaki en büyük Bitcoin sahiplerinden bazıları yaklaşık 148 milyon dolar değerindeki 28.402 BTC’yi bir cüzdandan başka bir cüzdana veya borsaya taşıdı.

En büyük tek transfer bilinmeyen bir cüzdandan diğerine gönderilen 38.7 milyon dolar değerindeki 7.428 BTC olarak kayda geçti. Transferlerin dördü bilinmeyen cüzdanlardan kripto para borsalarına aktarıldı. Bu, Bitcoin balinalarının varlıklarının bir kısmını satmaya hazır oldukları veya olabilecekleri anlamına geliyor.

Coin360 Kripto Paralar

Coin360’a göre Bitcoin fiyatı son 24 saatte %1,69 değer artışı ile 5.261,42 dolara yükseldi. En büyük altcoin olan Ethereum‘un fiyatı %3,1 oranında değer artışı ile 158,21 dolara, ikinci en büyük altcoin olan XRP’nin fiyatı ise %6,31 oranında değer artışı ile 0,3103 dolara yükselmiş durumda.

Teknik analistler Bitcoin’deki yükselişin devam edeceğini öngörüyor. Özellikle FXStreet’ten John Isige, Bitcoin fiyatının potansiyel olarak 5.500 dolara çıkabileceğini görüşünde.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar