Yükleniyor...

Playboy, NFT Sanat Galerisi Açtığını Duyurdu!

Ünlü eğlence dergisi Playboy, NFT biçiminde bir online sanat galerisinin açıldığını duyurdu

playboy

Ünlü eğlence dergisi Playboy, NFT biçiminde bir online sanat galerisinin açıldığını duyurdu. Bu amaçla, önde gelen NFT pazarlarından birisi olan Ethereum (ETH) tabanlı platform, Nifty Gateway ile ortaklık kurdu. NFT sanat galerisinin, 70 yıllık geniş bir fotoğraf koleksiyonuna sahip olması bekleniyor.

Blockchain‘in getirebileceği tüm yeniliklerden heyecan duyuyoruz ve çalışmalarımızın büyük bir kısmı koleksiyonerler olarak sanatçıları destekleyecek. Öğrenmek, topluluğu desteklemek ve birlikte yenilik yapmak için buradayız.”

Markanın İmajı Değişti

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ünlü dergi, merhum Hugh Hefner’in ailesi Playboy Enterprises’taki son hisselerini Ağustos 2018’de sattığından beri daha ilerici bir yönde ilerledi. Y kuşağına mensup bir editör, ekibe yeni bir görüntü kazandırdı.

1970’lerdeki en parlak döneminden yaklaşık 50 yıl sonra ikonik dergi, şimdi kendini yeniden keşfetmeye ve NFT ile yeni müşterilere kapılarını açmaya hazırlanıyor. Playboy’un yöneticilerinden Rachel Webber, Business Insider’a yaptığı açıklamada, NFT’leri muazzam bir fırsat olarak gördüğünü söyledi:

“Dijital varlık devrimini muazzam bir iş fırsatı olarak görüyoruz. Tokenları, çalışmalarımıza ve etkinliklerimize entegre etmede büyük bir potansiyel olduğunu görüyoruz.”


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x