Yükleniyor...

Podcast: Doğa Özcan ile Blokzinciri, Bitcoin’i ve Ethereum’u Konuştuk

Coinkolik podcast yayınları kaldığı yerden devam ediyor.

Coinkolik Podcast 3 kopya 1

Coinkolik podcast yayınları kaldığı yerden devam ediyor. Düzenli olarak yayınlayacağımız podcast’ler ile kripto para dünyasında olan bitenleri konunun uzmanları ile konuşuyor, merak edilenleri soruyoruz.

Bu Haftaki Podcast Yayınımızın Konuğu Doğa Özcan

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

“Blokzincir Mimarisi ve Merkezi Olmayan Uygulamalar” kitabının yazarı Doğa Özcan, İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgisayar mühendisliği bölümünden mezun olmuş ve halen Kadir Has Üniversitesi’nde İşletme/MBA yüksek lisans programına devam etmektedir. 10 yılın üzerindeki çalışma hayatının tümünü yazılım sektöründeki büyük firmalarda geçiren Özcan, kariyerinin büyük bölümünü finans sektöründeki firmalarda devam ettirmiştir. Şu anda Türkiye’nin en büyük bankalarının birinin teknoloji firmasında yazılım üzerine çeşitli projelerde çalışmaktadır.

Özcan’ın son yıllarda iş dışında ilgilendiği konular; nesnelerin interneti, hibrit bulut mimarisi ve blokzincir teknolojisidir.

Doğa Özcan ile Neleri Konuştuk?

Doğa Özcan ile blokzinciri, blokzincirin kullanım alanlarını, Bitcoin’i, ölçeklenebilirlik konusunu, Ethereum platformunu, akıllı sözleşmeleri, token ve coin konularını konuştuk.

29 Ocak 2020’de yayınlanan podcast’i aşağıdan dinleyebilirsiniz.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x