Anasayfa Podcast Podcast: Doğa Özcan ile Blokzinciri, Bitcoin'i ve Ethereum'u Konuştuk

Podcast: Doğa Özcan ile Blokzinciri, Bitcoin’i ve Ethereum’u Konuştuk

Coinkolik podcast yayınları kaldığı yerden devam ediyor. Düzenli olarak yayınlayacağımız podcast’ler ile kripto para dünyasında olan bitenleri konunun uzmanları ile konuşuyor, merak edilenleri soruyoruz.

Bu Haftaki Podcast Yayınımızın Konuğu Doğa Özcan

“Blokzincir Mimarisi ve Merkezi Olmayan Uygulamalar” kitabının yazarı Doğa Özcan, İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgisayar mühendisliği bölümünden mezun olmuş ve halen Kadir Has Üniversitesi’nde İşletme/MBA yüksek lisans programına devam etmektedir. 10 yılın üzerindeki çalışma hayatının tümünü yazılım sektöründeki büyük firmalarda geçiren Özcan, kariyerinin büyük bölümünü finans sektöründeki firmalarda devam ettirmiştir. Şu anda Türkiye’nin en büyük bankalarının birinin teknoloji firmasında yazılım üzerine çeşitli projelerde çalışmaktadır.

Özcan’ın son yıllarda iş dışında ilgilendiği konular; nesnelerin interneti, hibrit bulut mimarisi ve blokzincir teknolojisidir.

Doğa Özcan ile Neleri Konuştuk?

Doğa Özcan ile blokzinciri, blokzincirin kullanım alanlarını, Bitcoin’i, ölçeklenebilirlik konusunu, Ethereum platformunu, akıllı sözleşmeleri, token ve coin konularını konuştuk.

29 Ocak 2020’de yayınlanan podcast’i aşağıdan dinleyebilirsiniz.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

771BeğenenlerBeğen
177TakipçilerTakip Et
12,207TakipçilerTakip Et
68AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!Türkiye’nin en hızlı büyüyen kripto para haber sitesi Coinkolik'ten kripto para dünyasındaki güncel haberleri günlük alın.

*Gizliliğinize saygı duyuyor, spam yapmayacağımıza söz veriyoruz.

Gizlilik Politikası