Yükleniyor...

Polkadot ve Mythical Games Ortaklık Kurdu

Oyun ve Web3 girişimlerini güçlendirmeyi amaçlayan Mythical Games, Ethereum ağından ayrılarak Polkadot'a geçiş yaptı.

polkadot ortaklik

Oyun ve Web3 girişimlerini güçlendirmeyi amaçlayan Mythical Games, Ethereum ağından ayrılarak Polkadot’a geçiş yaptı.

Yeni nesil oyun teknoloji şirketi Mythical Games, aktif kullanılan oyun ağı Mythical Chain’i Polkadot ekosistemine taşıyacak. Bu hamlenin bir parçası olarak Mythical Games, Polkadot üzerinde Mythos adında bir “Süper Zincir” başlatacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Polkadot ve Mythical Games, Web3‘teki en büyük ve en bağlantılı oyun ekosistemini oluşturmayı amaçlıyor.

Mythical Games, Polkadot Ekosistemine Geçiyor

Dijital varlık satışlarına göre en büyük dördüncü blockchain olan Mythical Games, Ethereum ağını terk edip Polkadot’a yerleşme kararı aldı. Polkadot ile Mythical Games arasındaki iş birliği, Web3 girişimlerini hızlandırmak üzerine kuruldu.

Mythical Games’in Kurucusu ve CEO’su John Linden, “Ethereum ekosisteminden ayrılma kararı, katman-2 toplamalarında bile nispeten yavaş işlem hızlarını çevreleyen ve sonuçta yeni oyunlarımızla ölçeklendirme planlarımızı engelleyecek sorunların bir kombinasyonundan kaynaklanıyor.” dedi.

Ethereum ağındaki sorunları ön plana çıkaran Linden, Polkadot ekosistemine geçişi kolay bir karar olarak değerlendirdi. Polkadot ekosistemine geçen Mythical Chain, oyun ortaklarının veya oyun geliştiricilerinin kendi ağlarını kurmalarına izin verecek. Bu çalışma, Epic Games Store gibi Web2 platformlarıyla uyumlu bir platformu ortaya çıkaracak.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x