Yükleniyor...

Polkadot’tan Blockchain İletişim Platformu Hamlesi

Polkadot, Blockchain iletişim platformu için ticari marka tescili aldı.

polkadotun dot merkeziyetsiz alim satim platformu polkadex basliyor

Polkadot, Blockchain iletişim platformu için ticari marka tescili aldı.

Polkadot‘un ticari marka tescili bir iletişim platformunu içeriyor. Bununla birlikte DOT tarafında fiyat bazında ciddi bir hareketlilik yaşanmaması hayal kırıklığı yarattı.

Polkadot, Blockchain İletişim Platformu için Ticari Marka Tescili Aldı

Kendisini “Layer-0 Blockchain” olarak tanımlayan Polkadot, yakın tarihli bir dosyaya göre Blockchain tabanlı bir mesajlaşma uygulaması gibi görünen bir ticari marka tescili başvurusunda bulundu. “Polkadot Converse” ibaresi ticari marka olarak tescillendi ve uygulamaya ilişkin ek bilgiler dosyalamanın “ürünler ve hizmetler” bölümüne eklendi.

polkadot

Polkadot‘un gerçekleştirdiği ticari marka başvurusu şunu kapsıyor:

 “Sosyal ağ için yazılım; çevrimiçi bir topluluk oluşturmak, yönetmek ve onunla etkileşim kurmak için yazılım, elektronik mesajlar, grafikler, resimler, ses içeriği göndermek ve almak için yazılım.”

Ek olarak borsaların verilerine göre Polkadot yaklaşık 7,5 milyar dolarlık piyasa değeriyle 11. en büyük kripto para birimi olmaya devam ediyor.

Sosyal medyaya ve anlık mesajlaşmaya giriş, daha önce parachain teknolojisi ve yüksek işlem hızları üzerinde çabalarını yoğunlaştırmış olan Polkadot’un odak noktasını değiştirebilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x