Yükleniyor...

Poloniex Pre-Fork (Ön Çatallanma) BCH Marketini Açtı!

Endişe verici Bitcoin Cash (BCH) Fork savaşında yeni bir döneme girildi.

Poloniex BCH Pre Fork

Endişe verici Bitcoin Cash (BCH) Fork savaşında yeni bir döneme girildi. BHC yatırımcıları artık Fork tartışmalarında taraf seçebilme özgürlüğüne sahip.

Poloniex Pre-Fork BCH Marketini Açtı

Kripto para borsası Poloniex, 15 Kasım’da BCH ağında uygulamaya konulması planlanan çekişmeli Hard Fork öncesi her iki tarafında ticaret yapmasına izin verdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Borsa tarafından yapılan açıklama:

Bu durumda sorumluların tarafsız olması ve toplumun hangi zinciri destekleneceğine karar vermesine izin verilmesi gerektiğine inanıyoruz. Toplumu ticari faaliyetler yoluyla desteklerini kanıtlamak için güçlendirmek istiyoruz. Bu, Ön Çatallanma (Pre-Fork) ticaretini ilk kez sunuyoruz. Bu adım Poloniex’i dünyadaki en yenilikçi borsalardan biri haline getirmek için daha geniş bir çabanın parçası.

Bitcoin Cash fiyatı çatallanmaya kadar önemli ölçüde arttı. Yatırımcılar BCH AirDrop’u almak için seslerini yükseltmeye başladılar. Nitekim şimdi istediklerini elde etmiş durumdalar. BCH yatırımcıları çatallanma gerçekleşmeden önce para kazanmaya başlayabilirler.

Pre-Fork Token’larından almak isteyen kullanıcıların Poloniex platformuna Bitcoin Cash yatırmaları gerekiyor. Daha sonra paralarına eşdeğer sayıda Bitcoin Cash ABC” (BCHABC) ve “Bitcoin Cash SV” (BCHSV) bölüştürmesi yapmak için borsanın dönüştürme aracını kullanabilirler.

Poloniex Bitcoin Cash BCH Pre-Fork


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x