Yükleniyor...

Polygon Kurucu Ortağı, Beacon’u Piyasaya Sürdü

Polygon (MATIC) kurucu ortağı Sandeep Nailwal, Web3 başlangıç hızlandırıcı platformu Beacon'u piyasaya sürdü.

Polygon Kurucu Ortagi Beaconu Piyasaya Surdu

Polygon (MATIC) kurucu ortağı Sandeep Nailwal, Web3 başlangıç hızlandırıcı platformu Beacon‘u piyasaya sürdü.

Küresel çapta, kripto girişimlerin sayısında ciddi bir artış yaşanıyor. Şirketler ve yatırımcılar, yeni kripto projelerine yoğun ilgi göstermeye başladı. Bunun sebebi olarak, piyasadaki mevcut projelerin bu seviyelere gelene kadar çok kazandırmış olmaları yer alıyor. Yatırımcıların bu ilgisi, projelerin girişimlerini de hızlandırıyor. Polygon kurucu ortağı Sandeep Nailwal da yeni bir girişime imza attı. Nailwal, Web3 projelerinin başlangıcında destek olacak ve süreci hızlandıracak Beacon‘u piyasaya sürdü.

Polygon Kurucu Ortağı, Web3 Girişimi Beacon’u Başlattı

Polygon ve Symbolic Capital‘in kurucu ortağı Sandeep Nailwal, Web3 projelerinin hızlı ve güçlü başlangıçlar yapmalarını sağlayan platformunu başlattı. Platformun adı, Beacon oldu.

New York merkezli hızlandırıcı Beacon, mentorluk ve finansman hizmeti verecek. Yeni platform, erken aşamadaki kripto projelerini destekleyeceğini duyurdu. Nailwal, 15 girişimin şimdiden Beacon‘dan fon aldığını dile getirdi.

Beacon, 50 milyon dolarlık bir fonla kurulan Symbolic Capital‘in bir parçası olarak piyasaya çıktı. Konuyla ilgili Nailwal, “Nihai hedefimiz, dünyadaki en büyük web3 kurucuları ağını oluşturmaktır” dedi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x