Yükleniyor...

Polygon Kurucu Ortağı, Web3 Oyunlarına Değindi

Polygon Kurucu Ortağı Sandeep Nailwal, Web3 oyunlarının kripto kabulünde büyük bir itici güç olacağını belirtti.

polygon nailwal

Polygon Kurucu Ortağı Sandeep Nailwal, Web3 oyunlarının kripto kabulünde büyük bir itici güç olacağını belirtti.

Kripto endüstrisinin yaygınlaşması ve günden güne artan benimsenme oranları, farklı sektörleri de popüler hale getiriyor. Özellikle metaverse ve NFT sektörü, kripto para benimsenmesinde büyük bir rol oynuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para piyasası her ne kadar ayı üzerinden hareket etse de sektördeki gelişmeler devam ediyor. Konuyla ilgili görüşlerini paylaşan Nailwal, Web3 oyunlarının ileride çok daha farklı yerlere geleceğine inandığını söyledi.

Polygon Kurucu Ortağı, Reddit’te Soruları Yanıtladı

Polygon Kurucu Ortağı Sandeep Nailwal, Reddit’te bir soru cevap etkinliği düzenledi. Nailwal’ın, Web3 konusunda yaptığı yorumlar dikkat çekti.

reddit polygon web3

Nailwal, bugünlerde eski furyasından uzakta olan Web3 oyunlarıyla ilgili de bir yanıt verdi. Bu yanıtında Nailwal, Web3’ün kripto benimsenmesinde en büyük itici güç olacağını ifade etti.

Reddit topluluğunun yoğun katılımıyla gerçekleşen soru cevap etkinliğinde, oyunların kripto sektörü açısından bir fırsat olduğunu düşündüğünü belirtti. Nailwal’a göre, önümüzdeki 6 ila 18 ay içerisinde Web3’te ciddi etki yaratacak oyunlar ortaya çıkacak.

Polygon‘un arkasındaki isim, geçtiğimiz yıl Web3 oyunları için 2 milyar dolardan fazla fon sağlandığının da altını çizdi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x