Polygon (MATIC) Son 11 Ayın En Düşük Seviyesine Geldi • Coinkolik
Yükleniyor...

Polygon (MATIC) Son 11 Ayın En Düşük Seviyesine Geldi

SEC, Coinbase'e açtığı dava raporunda Polygon'u (MATIC) menkul kıymet olarak nitelendirmişti, bu olaydan sonra MATIC'de hacimli satışlar gerçekleşti.

analiz

SEC, Coinbase‘e açtığı dava raporunda Polygon’u (MATIC) menkul kıymet olarak nitelendirmişti, bu olaydan sonra MATIC’de hacimli satışlar gerçekleşti.

Geçtiğimiz günlerde Coinbase‘e dava açtığını belirten SEC, bu raporda pek çok altcoin’den bahsetmişti. Bu altcoin’lerin arasında MATIC‘de yer alıyordu. Zaten düşüş trendinde olan MATIC, SEC’ten gelen bu hamleyle birlikte daha ciddi bir darbe almış oldu. Aynı zamanda son 24 saatte yüzde 26,67 değer kaybeden MATIC, günün en çok düşen coin’i oldu.

Ekran Resmi 2023 06 10 18.28.29

Neredeyse 1 Yıllık Dip Fiyat Test Edildi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

0,506 dolara gelen MATIC, bu değeri en son 2022 Temmuz ayında görmüştü. Yaklaşık bir yıllık dip fiyatına gelen popüler coin, Polygon ekosistemi adına da bir tehlike oluşturdu. Bu olayı tetikleyen en büyük unsur ise, SEC’in Coinbase’e açtığı dava raporunda MATIC’in menkul kıymet olarak yer almasıydı.

MATIC’teki yükselişlerin gözlemlenebilmesi adına aşılması gereken direnç seviyeleri 0,75 – 0,87 – 0,94 ve 1,02 dolardır. Polygon ekosisteminin yaşanan bu olayları toparlayamaması veya altcoin piyasa değerindeki çöküşün devam etmesi, MATIC’i 0,50 dolar ve 0,41 dolar seviyelerine getirebilir.

Ekran Resmi 2023 06 10 18.16.28 1

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x