Yükleniyor...
Sponsored

Polygon, Virtua ile Ortaklık Kurduğunu Duyurdu

Ethereum ölçeklendirme platformu Polygon (MATIC), NFT ekosistemini geliştirmek amacıyla Virtua (TVK) ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

Polygon Virtua ile Ortaklik Kurdugunu Duyurdu

Ethereum ölçeklendirme platformu Polygon (MATIC), NFT ekosistemini geliştirmek amacıyla Virtua (TVK) ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Polygon, ağının geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması için çalışmalarını sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde duyurduğu zkEVM teknolojisiyle yoğun ilgiyi üzerine çekmişti. Polygon, blog paylaşımında bulunarak yeni bir ortaklığı da topluluğuna duyurdu. NFT platformu Virtua artık Polygon ağında hizmet verecek.

Polygon ve Virtua İşbirliği

AR ve NFT sektörüne odaklanan Virtua, birçok yapılanma ve markalaşma çalışmalarıyla kripto piyasasında varlığını sürdürüyor. Binance gibi güçlü bir borsada da listeli olan proje, Polygon ağını geliştirmek için işbirliğine başladı.

polygonicerik

Yapılan işbirliği neticesinde Virtua, daha hızlı ve daha verimli ağ işlemleri için Polygon’a katıldı. NFT ürünlerinin ekosistemlere olan maliyeti, Virtua için büyük bir endişe kaynağıydı ve bu anlaşmayla sorunları çözmüş oldular.

Yapılan ortaklıktan sonra Virtua kullanıcıları, NFT ürünlerini daha verimli bir şekilde ucuza kullanabilecek. Polygon’un en yeni zkEVM teknolojisinin tüm avantajlarından yararlanarak daha hızlı işlemler, minimum gaz ücretleri ve daha fazla güvenlik sağlayabilecekler.

NFT ve metaverse platformu olan Virtua, kripto topluluğuna farklı bakış açısı sunuyor. Virtua, özellikle 3D NFT ürünleri aracılığıyla topluluk için yeni bir deneyim yaratıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x