Yükleniyor...

Polygon’a (MATIC) Kilitlenen Toplam Değer Mayıs 2021’de %1102 Arttı

Polygon'un büyümesi, Ethereum'dan taşınan DeFi uygulamaları ve yeni projeler tarafından desteklendi.

polygon matic tvl

Polygon’un büyümesi, Ethereum’dan taşınan DeFi uygulamaları ve yeni projeler tarafından desteklendi. Polygon (MATIC), mayıs ayı boyunca dikkate değer bir ekosistem büyümesi yaşadı. DappRadar tarafından yakın zamanda yayınlanan bir rapora göre, Polygon’a (MATIC) kilitlenen toplam değer, bir önceki Nisan ayına göre %1102 artarak Mayıs ayını 5,7 milyar dolardan kapattı.

Toplam Değer Şimdi 7,33 Milyar Dolar

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kilitlenen toplam değerdeki %1102’lik artış, aylık bazda Polygon (MATIC) tarihindeki en büyük artıştı. Yazının yazıldığı sırada, Polygon’a (MATIC) kilitlenen toplam değer aşağıdaki grafikte görüldüğü gibi 7,33 milyar dolar.

Ekran Resmi 2021 06 05 15.31.37

Grafikten, Polygon’a kilitlenen toplam değerdeki büyümenin Nisan ortasında başladığı ve mevcut Haziran ayına kadar devam ettiği gözlemlenebilir.

Ayrıca, DappRadar tarafından hazırlanan rapor, Mayıs ayı boyunca Poligon (MATIC) ile etkileşime giren benzersiz adreslerin sayısının 4 kat arttığını vurguladı. Nisan ayındaki 8500 benzersiz adrese kıyasla, Mayıs ayında Polygon ile etkileşime giren 36.000’den fazla adres vardı.

DappRadar ekibi, Polygon’un geçen ayki büyümesini neyin tetiklediğiyle ilgili olarak iki açıklama yaptı. İlk ​​olarak, milyarder yatırımcı Mark Cuban, Polygon’a yatırım yaptığını ve böylece protokole kilitlenen toplam değerde artışla sonuçlanan yeni bir ilgi dalgasına neden olduğu ifade edildi. İkincisi ise Ethereum’daki mevcut dapp’lerin Polygon’a geçiş yapması olarak bildirildi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x