Yükleniyor...

Polygon’dan Web3 Adımı

Kripto sektörünün en bilinenlerinden olan Polygon Blockchain'den Web3 alanında yeni bir adım geldi.

Polygon Hard Forkundan Yeni Detaylar

Kripto sektörünün en bilinenlerinden olan Polygon Blockchain’den Web3 alanında yeni bir adım geldi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Polygon, zero knowledge (zk) kullanarak Web3 tanımlama hizmetini ballattığını duyurdu. Polygon Blockchain’i Web3 alanında atılım yapan zincirlerden biri olarak dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Polygon, Zk Kullanarak Web3 Hizmetlerinde Yeni Bir Program Başlattı

Sıfır bilgi (zk) teknolojisi Web3’te benimsenmesine hız kesmeden devam ediyor. Bu bağlamda birçok şirket zero knowledge teknolojisiyle birlikte yeni projelerle karşımıza çıkıyor.

Bunlardan biri olarak Polygon Blockchain’i Web3 tanımlama hizmetlerine başladı. Polygon, kişisel verileri açığa çıkarmadan kullanıcı kimlik bilgilerini doğrulayabilen bir Web3 tanımlama hizmeti yayınladı.

Binance Turkiyeden Universite Ogrencilerine Web3 Egitimi

Ekip geliştirdikleri kimlik çözümünün Blockchain ile ilgili Müşterini Tanı kontrolleri için yararlı olacağını söyledi. Ethereum yan zinciri olan Polygon, Blockchain tabanlı uygulamaların kişisel bilgilerden ödün vermeden kullanıcı kimlik bilgilerini doğrulamasına izin verecek olan Polygon ID adlı bir Web3 tanımlama hizmeti yayınladı.

Polygon Labs’ın temel geliştiricileri bu kimlik teknoloji setini, bu ayın sonunda piyasaya sürülmesi beklenen Polygon zkEVM’ye entegre etti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x