Yükleniyor...

Polygon’un NFT Satışları, Solana ve Ethereum’u Solladı!

Forkast'ın yayınlamış olduğu 500 NFT endeksi raporu, Polygon'un (MATIC) NFT satışlarının giderek arttığını gösteriyor.

polygon

Forkast’ın yayınlamış olduğu 500 NFT endeksi raporu, Polygon’un (MATIC) NFT satışlarının giderek arttığını gösteriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Forkast’ın NFT Index verileri doğrultusunda, Ethereum (ETH) ve Solana (SOL) NFT satışlarında ciddi oranda düşüşler yaşanıyor. Raporda, yalnızca ETH ve SOL değil birçok NFT blockchain platformunda bu düşüşler gözlemleniyor. Buna karşılık Polygon‘un NFT satışlarındaki yaklaşık yüzde 246,45’lik artış ise dikkat çekiyor.

2022 04 12 13 55 45 8ada5ab1b1

Polygon NFT Satışları ile birlikte 2.56M Dolar Görüldü

NFT denildiğinde akla gelen ilk isimlerden olan ETH ağı, son 24 saat dikkate alındığında yaklaşık yüzde 46,71 oranında değer kaybetti. 21.1 milyon dolara gerileyen ETH NFT ağı, dikkatleri üzerine topladı. Diğer bir popüler NFT ağı olan SOL, NFT satışlarında yaklaşık olarak yüzde 33.7 değer kaybedip 2.59 milyon dolara gerilemiş görünüyor.

Verilerin yayınlamasıyla birlikte en çok göze çarpan durum ise Polygon’daki NFT satışlarının yaklaşık olarak yüzde 246 artış göstermesi oldu. Polygon tarafındaki yükseliş ile birlikte NFT satışları 2.56 milyon dolara ulaştı.

Güncel olarak birçok NFT verisinin olumsuz gelmesine karşılık, Polygon‘un böylesine bir NFT satış değeri kazanması NFT yatırımcısının takdirini topladı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x