Yükleniyor...

Pomp: Bitcoin (BTC) Finansal Piyasaların Zirvesine Oynuyor

Ünlü Bitcoin (BTC) boğası Anthony Pompliano (Pomp), Bitcoin’in finansal piyasaların zirvesine oynadığını ifade etti

pomp

Ünlü Bitcoin (BTC) boğası Anthony Pompliano (Pomp), Bitcoin’in finansal piyasaların zirvesine oynadığını ifade etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Morgan Creek Digital’in kurucusu olan Pomp, Bitcoin’in zirveye oynadığını, çünkü yatırımcıların Bitcoin’i güvenli bir liman olarak gördüğünü söyledi. CNBC’ye konuşan Pomp, büyük miktarda paraları yöneten şirketler için Bitcoin’in oldukça mantıklı bir seçenek olduğunu söylüyor.

“Bitcoin finans piyasalarının zirve noktasıdır. On yıldır sürekli büyüyen bir dijital varlıktan söz ediyoruz. Eğer bir şirketin başında oturuyorsanız ve elinizin altında büyük bir meblağ var ve onu yönetiyorsanız, Bitcoin’den daha mantıklı bir seçeneğiniz yok. Eşi görülmemiş miktarlarda para basılan şu günlerde herkes güvenli bir liman arayışı içerisinde. Bu arayış sonunda herkes Bitcoin’e yatırım yapmayı tercih ediyor.”

Bitcoin’in manipüle edildiği iddiasıyla ilgili de konuşan Pomp, borsanın aslında manipüle edilmiş bir piyasanın en önemli örneği olduğunu öne sürüyor.

“Fedaral rezervimiz ve ayı piyasasını yasaklayan seçilmiş yetkililerimiz var. Borsadaysanız ve piyasa düzelmeye başlarda devreye girip piyasada likidite pump işlemi gerçekleştiriyorlar. Bu tamamen delilik. Manipüle edilmiş piyasadan söz edilmek istiyorsanız, borsaları konuşmamız gerekiyor.”


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x