Pompliano: Bitcoin 100 Bin Dolar Olacak • Coinkolik
Yükleniyor...

Pompliano: Bitcoin 100 Bin Dolar Olacak

2019’un sona ermesiyle beraber herkes Bitcoin (BTC) dünyasında bir sonraki büyük şeyin ne olduğunu merak ediyor.

Pompliano Bitcoin 100 Bin Dolar Olacak

2019’un sona ermesiyle beraber herkes Bitcoin (BTC) dünyasında bir sonraki büyük şeyin ne olduğunu merak ediyor. CryptoPotato, girişim sermayesi fonu Morgan Creek Capital’in kurucu ortağı olan Bitcoin’in en ünlü yandaşlarından ve endüstri uzmanlarından Anthony ‘Pomp’ Pompliano ile tanışma ve konuşma fırsatı buldu.

Pompliano, Bitcoin’in geleceği hakkında yeni açıklamalar yaparak kripto para biriminin Aralık 2021’e kadar 100 bin dolara çıkacağını ifade etti. Pomp’a göre günümüzde kripto para piyasasına girmek isteyen herkes ilk olarak Bitcoin’e yöneliyor. Bu da zamanla Bitcoin’in fiyatının artmasına yol açacak. Pompliano, bu konuyla alakalı olarak şu ifadeleri kullandı: “Herkesin bu dünyaya girişini genellikle Bitcoin aracılığıyla yaptıklarını düşünüyorum. Onlar Blockchain’i tokenize edilmiş menkul kıymetleri ve DeFi’yi kontrol ediyorlar, ama hemen hemen herkes Bitcoin’e geri dönüyor. Şimdi, bu yolculuk altı ay, 12 ay veya 18 ay sürebilir, ancak Bitcoin için zaman en iyi şeylerden birisi.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Pompliano, “İnsanların buna aşina olması, kullanmaya başlaması, neden önemli olduğunu anlaması zaman alır. Bunun devlet düzeyinde, özel düzeyde ve kurumsal düzeyde olacağını düşünüyorum. Bu yüzden insanların daha fazla aşina olmaları için gereken tek şey zaman” ifadelerini de sözlerine ekledi.

Bitcoin Artış Gösterecek

Önümüzdeki yıl en çok beklenen etkinliklerden biri Bitcoin halving. Birçok kripto meraklısı, halving etkinliğinin Bitcoin’in fiyatı üzerinde ciddi bir etki yapmasını bekliyor. Temel ekonomik ilkelere göre, bir varlığın arzı azaldığında, talebin aynı kalmasına veya artmasına rağmen, fiyatının artması gerekir. Bu aynı zamanda Pompliano’nun inandığı şey ve fiyat hedefi konusunda da kendinden emin. Pompliano, “Halving, Bitcoin için büyük bir an olacak. Fiyatın ertesi gün artacağını düşünmüyorum, ancak şu an bulunduğumuz günden itibaren, Bitcoin’in fiyatını Aralık 2021’de 100 bin dolar olarak göreceğimizi düşünüyorum. Tarih onun tarafında gözüküyor. 2012 yılında, ilk halving’i takip eden etkinliğin ardından, Bitcoin’in fiyatı 10 kat artmıştı. 2016 yılında ikinci halving’den sonra, fiyat yüzde 400 arttı. Her iki durum da halving’den yaklaşık bir yıl sonra gerçekleşti” diye konuştu.

Bitcoin’in halving’den sonra yükseleceğine dair birçok görüş var. Bakalım lider kripto para birimini güzel günler bekliyor mu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x