Anasayfa Bitcoin (BTC) Ponzi Şemasının Dump Baskısı Devam Ediyor! Bitcoin (BTC) Fiyatı Düşebilir!

Ponzi Şemasının Dump Baskısı Devam Ediyor! Bitcoin (BTC) Fiyatı Düşebilir!

Dünyanın en büyük kripto para ponzi şeması olarak gösterilen Güney Kore çıkışlı PlusToken, elindeki devasa miktardaki Bitcoin’leri (BTC) satarak azaltmaya devam ediyor.

Ufakta olsa yükseliş ivmesi yaklayan Bitcoin (BTC), PlusToken’ın oluşturduğu satış baskısına yeni düşmek durumunda. Popüler kripto para analisti Jacob Canfield da konuya değinerek ponzi şemasının Bitcoin (BTC) fiyatını aşağıda tuttuğunu vurguladı.

700 BTC ile 1000 BTC arasında değişen toplu satışlar yapan PlusToken’ın elinde 2.9 milyar dolar değerinde Bitcoin (BTC) olduğu tahmin ediliyor. Ponzi şemasının yapacağı Bitcoin satışı fiyatı aşağıya çekebilecek güçte ve önceden PlusToken’in bu satışları ne zaman yapacağı ve bitireceği bilinmiyor.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Avatar
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları