Yükleniyor...

Popüler Altcoin Çok Önemli Bir Direnci Ezdi ve Yükselişine Devam Ediyor!

Ethereum (ETH), ABD dolarına karşı Bitcoin (BTC) fiyat artışının ardından yeni bir ralli başlatmak için 405 dolar ve 410 dolarlık direnç seviyelerini temizledi.

Populer Altcoin Cok Onemli Bir Direnci Ezdi ve Yukselisine Devam Ediyor

Ethereum (ETH), ABD dolarına karşı Bitcoin (BTC) fiyat artışının ardından yeni bir ralli başlatmak için 405 dolar ve 410 dolarlık direnç seviyelerini temizledi. Analist Aayush Jindal’a göre ETH fiyatının 450 dolara ve 465 dolara yükselmesi muhtemel.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ethereum %7’nin üzerinde yükseldi ve 420 dolarlık direnç seviyesini kırdı. Fiyat şu anda 425 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor. Saatlik ETH/USD grafiğinde 420 dolara yakın destekle oluşan büyük bir yükseliş eğilimi çizgisi var. Parite daha düşük düzeltme yapabilir, ancak 420 dolarlık destek bölgesi muhtemelen kayıpları koruyacak.

Ethereum Fiyatı Bitcoin’in Yükselişini Takip Ediyor

400 dolar seviyesinin üzerinde bir destek tabanı oluşturduktan sonra, Ethereum güçlü bir yukarı yönlü hareket başlattı. ETH fiyatı, pozitif bir bölgeye geçmek ve son ralliyi başlatmak için 405 dolar ve 410 dolar direnç seviyelerini kırdı.

Fiyat yükseliş ivmesi kazandı ve 420 dolarlık direnç seviyesinin üzerine çıktı. Yukarı doğru yapılan hareket, ETH’nin 440 doların üzerine çıkmasına ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın oldukça üzerine çıkmasına neden olacak şekilde gerçekleşti. 442 dolar civarında yeni bir aylık yüksek oluştu ve fiyat şu anda daha düşük bir seviyede düzeliyor. Ethereum, 435 dolarlık desteğin altında işlem görüyor. Olumsuz tarafı, 424 dolardan başlayan birçok destek var.

407 dolarllık düşük seviyeden 442 dolara yükselen son rallinin %50 Fib geri çekilme seviyesi, destek sağlamak için 424 dolara yakın. Saatlik ETH/USD grafiğinde 420 dolara yakın destekle oluşan büyük bir yükseliş trendi çizgisi de var. Artan yönde, 435 dolar seviyesi bir ilk dirençtir. İlk büyük engel 440 dolara yakın ve bunun üzerine çıkılırsa fiyat 450 doları kolayca test edebilir. Herhangi bir başka kazanç, fiyatı 465 dolarlık dirence doğru yönlendirebilir.

ETH’de Dezavantajlı Durum Var mı?

Ethereum 435 dolar ve 440 dolar direnç seviyelerini temizleyemezse, daha da düşebilir. Olumsuz yöndeki ilk büyük destek 424 dolar seviyesine yakın. Ana arıza desteği, trend çizgisi ve 420 dolar civarında oluşuyor. ETH fiyatı trend çizgisi desteğini kırarsa, 400 dolarlık destek bölgesine veya 100 saatlik basit hareketli ortalamaya doğru düşmeye devam edebilir.

Teknik Göstergeler

  • Saatlik MACD: ETH/USD için MACD, yükseliş bölgesinde yavaş yavaş ivme kaybediyor.
  • Saatlik RSI: ETH/USD için RSI hala 60 seviyesinin oldukça üzerinde.
  • Ana Destek Seviyesi: 420 ABD doları
  • Ana Direnç Seviyesi: 440 dolar

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x