Popüler Altcoin Elrond'dan (ERD) Kayda Değer Sıçrama • Coinkolik
Yükleniyor...

Popüler Altcoin Elrond’dan (ERD) Kayda Değer Sıçrama

Merkeziyetsiz finans (DeFi), bu yaz büyük bir hit haline geldi çünkü DeFi odaklı birçok blockchain projesi token’ları hızlı kazanımlar yaşıyor.

popüler altcoin elrond erd sıçrama yaşadı

Merkeziyetsiz finans (DeFi), bu yaz büyük bir hit haline geldi çünkü DeFi odaklı birçok blockchain projesi token’ları hızlı kazanımlar yaşıyor. Bu dijital varlık grubu, birçoğunun altcoin sezonu olduğuna inandığı şeyi yönlendiriyor. Elrond (ERD) de bu yükselişten nasibini alan kripto para birimlerinden birisi.

Elrond, geçtiğimiz hafta piyasa değeri ile önde gelen 100 kripto para birimi arasında en iyi performans gösterenlerden birisi. ERD önceki gün sadece 24 saatte yüzde 50’den fazla artış yaşadı. Elrond, geçen yıl Ağustos ayında kurulan nispeten yeni bir proje. Bu ayın sonunda, ana ağını (mainnet) piyasaya sürecek ve birçok yatırımcı bu önemli kilometre taşının farkında.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Önceki gün Elrond, topluluğa blok zincirleri arasında token takasları yapmak için bir altyapı sağlayan Swingby’nin entegrasyonu hakkında bilgi verdi. Çözüm, merkezi olmayan, herhangi bir dijital cüzdan ile uyumlu olacak. Böylece, Elrond’un ortakları ile oluşturduğu bloklar arası protokol, ERC’nin diğer tescilli varlıklarla birlikte Bitcoin veya Ethereum gibi diğer kripto para birimleriyle sorunsuz bir şekilde takas yapılmasına da izin verecek. Bu projenin gelecek vaat ettiği belirtiliyor.

Elrond (ERD) Fiyatında Neler Yaşanıyor?

ERD son 24 saatte yüzde 17 oranında bir artış yaşadı. Analistlere göre FOMO, çok az satış baskısı ile ERD’yi tüm zamanların en yüksek seviyelerine taşımaya devam ediyor.

Elrond, 8 milyon dolarlık piyasa değerinden üç ay içinde 140 milyon dolara atlayarak piyasadaki en iyi performans gösteren kripto para birimlerinden birisi. Şimdi piyasa değeri ve ticaret hacminde büyük bir artış görerek 58. sıraya yerleşti.

Analist Lorenzo Stroe’ya göre ERD’de 4 saatlik grafik oldukça sağlıklı ve bunu takiben konsolidasyon ve devam dönemleri gelebilir. Bu, ERD’nin tırmanmaya devam etmesinin ana nedenlerinden biridir. Yine de boğalar destek için 12-EMA olan 0,009 dolara bakarken, geri çekilme yolda olabilir. Analiste göre ERD’nin ne zaman önemli bir geri çekilme göreceğini belirlemek zor, ancak bu yaşanacak.