Yükleniyor...

Popüler Altcoin Samsung Haberiyle Yükselişe Geçti!

Son haftalarda kazandığı ivme ile adından sık sık söz ettiren Elrond Gold (EGLD), son olarak yatırımcılarına bir güzel haber daha verdi.

elrond

Son haftalarda kazandığı ivme ile adından sık sık söz ettiren Elrond Gold (EGLD), son olarak yatırımcılarına bir güzel haber daha verdi. Yapılan duyuruya göre EGLD, bundan sonra Samsung akıllı telefonlarda saklanabilecek. EGLD fiyatı bu haberin ardından CoinMarketCap’e göre gün içinde yükselişe geçti.

elrond

Elrond haberin duyurulduğu saat 15.30’dan itibaren ciddi bir atak yaşadı. Kripto para birimi 36 dolar seviyesinden bir anda 39 dolar seviyesine yükseldi. EGLD, yazının yazıldığı sırada ise 38.54 dolardan işlem görüyordu.

Samsung Haberinin Detayları

Blockchain güvenliği, fonlara erişim ve transfer işleminin yalnızca özel anahtarların sahibi tarafından gerçekleştirilebilmesini sağlayan gelişmiş kriptografi sayesinde varlıkların gerçek sahipliğini sağlar. Bu nedenle onları güvende tutmak, kripto para birimlerinin depolanması ve yönetimi için çok önemlidir. Bu anlamda Elrond, eGold’ları Samsung cihazlarının yerleşik donanım cüzdanında güvenli bir şekilde saklayabileceğinizi duyurdu.

Samsung Blockchain Keystore ile donatılmış akıllı telefonlar, blockchain özel anahtarlarını tutar ve işlemleri telefondaki özel bir güvenlik bölgesi içinde yönetir. Telefonun Güvenilir Yürütme Ortamı en yüksek güvenliği sunar ve yalnızca biyometri veya özel PIN kodu gibi cihazın güvenliğini sağlamak için kullanılan mekanizmalar aracılığıyla açılabilir. Bir akıllı telefon ve bir donanım cüzdanı arasındaki güçlü kombinasyon, hırsızlığa ve yetkisiz erişime karşı son derece uygun bir şekilde en üst düzeyde koruma sunar.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x