Yükleniyor...

Popüler Altcoin Yatırımcılarına Delist Şoku!

Yerli kripto para topluluğunun takip edilen trader'larından Gostimara, bugün Holo konusunda önemli açıklamalarda bulundu.

delist

Yerli kripto para topluluğunun takip edilen trader’larından Gostimara, bugün Holo konusunda önemli açıklamalarda bulundu.

Gostimara, Holo’nun delist edilmesi için bizzat kendi ekibinin Binance’e başvurduğunu iddia etti. Gostimara, şu ifadeleri kullandı:

“Kendi malına bunca yıl üvey evlat muamelesi yapıp en sonunda delist ettirmek için borsaya bizzat başvuran ekip Hot’tan başkasının ekibi olamazdı zaten. Emeklerime, inancıma, güvenime yazık.”

Gostimara, delist konusunun sadece BTC paritesini kapsadığını söyledi. USDT, ETH ve BNB paritelerinin devam edeceğini dile getirdi.

Konunun kaynağının ekibin kendisi olduğunu dile getiren Gostimara, “Kaynak kendileri. Holo’nun kendi gruplarında pişkinlikle biraz da yalanla paylaştılar durumu” ifadelerini kullandı.

Ekran Resmi 2020 11 05 12.20.56

Ayrıntılar geliyor…

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner