Yükleniyor...

Popüler Altcoin Yükselişini Devam Ettirecek mi? Analist Yorumladı

Chainlink (LINK), son 24 saatte ciddi oranda arttı ve Bitcoin (BTC) ve Ethereum‘a (ETH) benzer şekilde önündeki engelleri aştı

link chainlink fiyat analizi

Chainlink (LINK), son 24 saatte ciddi oranda arttı ve Bitcoin (BTC) ve Ethereum’a (ETH) benzer şekilde önündeki engelleri aştı. LINK, daha sonra yine BTC ve ETH ile aynı şekilde düşüşe geçti. LINK, yazının yazıldığı sırada 13.70 dolardan işlem görüyordu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Chainlink fiyatı, ABD doları karşısında 14.00 doların üzerinde yükseliş ivmesi kazandı. Fiyat kısa bir süreliğine 15.00 dolar seviyesinin ve 100 basit hareketli ortalamanın (4 saatlik) üzerinde işlem gördü. LINK/USD çiftinin 4 saatlik grafiğinde (Kraken’den gelen veri kaynağı) 12.30 dolarlık dirençle büyük bir düşüş trendi çizgisinin üzerinde bir kırılma oldu.
Fiyat tekrardan 14 doların üzerine çıkmayı başarırsa News BTC‘den analist Aayush Jindal’a göre ayıların güçlü bir tavır alması muhtemel olan 16.00 dolar seviyesini test etme şansı doğuyor.

Chainlink (LINK) Rallisi Önemli Bir Kavşakta

Dün akşamdan bu sabah saatlerine kadar Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Chainlink (LINK) ve diğer büyük altcoin‘lerde güçlü bir artış oldu. LINK fiyatı, mevcut artışı başlatmak için 11.00 dolar ve 12.00 doların üzerinde güçlü bir destek tabanı oluşturdu.

LINK/USD çiftinin 4 saatlik grafiğinde 12.30 dolarlık dirençle beraber büyük bir düşüş trendi çizgisinin üzerinde net bir kırılma oldu. Parite, pozitif bölgeye geçmek için 13.50 dolarlık direnci kırdı. Parite şimdi 13 dolarlık seviyenin üzerinde işlem görüyor. Jindal’a göre LINK geçtiğimiz saatlerde yakaladığı 14 dolarlık seviyenin üzerine dönmeyi başarırsa artan yönde bir sonraki büyük direnç 16.00 dolar seviyesine yakın olacak. Jindal’a göre bu büyük bir engeli temsil ediyor. Daha fazla kazanç, fiyatı 16.50 dolar ve 17.20 dolar seviyelerine taşıyabilir.

Önceki gün haberini verdiğimiz gibi popüler analist Crypto Michael de Chainlink’i (LINK) yakından izlediğini dile getirmişti. Ona göre LINK/BTC çifti potansiyel olarak iki katına çıkabilir.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x