Yükleniyor...

Popüler Altcoin’den Turizm Devine Destek Geldi

Avrupalı kruz şirketi Color Line, DNV GL tarafından geliştirilen ve VeChain blokzincirine dayanan bir çözüm olan My Care’i kullanacak

colorline vechain mycare

Avrupalı kruz şirketi Color Line, DNV GL tarafından geliştirilen ve VeChain blokzincirine dayanan bir çözüm olan My Care’i kullanacak. My Care projesi, enfeksiyon risk yönetimi çözümünü içeriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

My Care değerlendirmesi, Norveç ile Danimarka, Almanya ve İsveç arasında faaliyet gösteren altı Color Line yolcu ve kargo gemisinin tümünde kullanılmak üzere hazırlandı. DNV GL ve VeChain tarafından ortaklaşa geliştirilen yeni tip koronavirüs (Covid-19) önleme çözümü My Care, benimsenmenin artmasından gayet mutlu.

Viking Lines tarafından VeChainThor Blockchain tabanlı çözümün yakın zamanda uygulanmaya başlanmasını takiben, uluslararası otel grubu InterContinental ve dünyanın önde gelen çelik şirketi ArcelorMittal ve Cruise Şirketi Color Line, My Care ™ metodolojisini kullanarak DNV GL ile işbirliği kurmuş oldu.

Color Line, Norveç güzergahlarda faaliyet gösteren en büyük kruvaziyer hattıdır. Şirket aynı zamanda Avrupa’nın önde gelen operatörlerinden biridir ve yolcu ve yük taşımacılığı sunmaktadır. DNV GL, önceki gün bir açıklama yaparak Color Line’ın enfeksiyon önleme süreçleri ve önlemleri için kendileriyle çalışacağını doğruladı. Bu insanların güvenliğini sağlamak ve yerel düzenlemelere uymak için yeterli bir adım olacak.

Proje Covid-19 İçin Çözüm Olacak mı?

My Care adı verilen çözüm, firmaların müşterilerine sağladığı bir değerlendirme hizmet. Bu hizmet müşterilere Covid-19 enfeksiyon riskini önleme amaçlı gerçekleştirilen uygulamalar hakkında fikir vermektedir. Bağımsız bir değerlendirme hizmetidir. Projenin sistemli ve yaygın bir biçimde kullanılmasıyla Covid-19’un yayılmasının önüne geçilebileceği de ifade edilmektedir.