Yükleniyor...
AL / SAT
PrimeXBT
Anasayfa Kripto Para Haberleri Popüler Altcoin’den Turizm Devine Destek Geldi

Popüler Altcoin’den Turizm Devine Destek Geldi

ABONE OL:google-news
StormGain

Avrupalı kruz şirketi Color Line, DNV GL tarafından geliştirilen ve VeChain blokzincirine dayanan bir çözüm olan My Care’i kullanacak. My Care projesi, enfeksiyon risk yönetimi çözümünü içeriyor.

My Care değerlendirmesi, Norveç ile Danimarka, Almanya ve İsveç arasında faaliyet gösteren altı Color Line yolcu ve kargo gemisinin tümünde kullanılmak üzere hazırlandı. DNV GL ve VeChain tarafından ortaklaşa geliştirilen yeni tip koronavirüs (Covid-19) önleme çözümü My Care, benimsenmenin artmasından gayet mutlu.

Viking Lines tarafından VeChainThor Blockchain tabanlı çözümün yakın zamanda uygulanmaya başlanmasını takiben, uluslararası otel grubu InterContinental ve dünyanın önde gelen çelik şirketi ArcelorMittal ve Cruise Şirketi Color Line, My Care ™ metodolojisini kullanarak DNV GL ile işbirliği kurmuş oldu.

Color Line, Norveç güzergahlarda faaliyet gösteren en büyük kruvaziyer hattıdır. Şirket aynı zamanda Avrupa’nın önde gelen operatörlerinden biridir ve yolcu ve yük taşımacılığı sunmaktadır. DNV GL, önceki gün bir açıklama yaparak Color Line’ın enfeksiyon önleme süreçleri ve önlemleri için kendileriyle çalışacağını doğruladı. Bu insanların güvenliğini sağlamak ve yerel düzenlemelere uymak için yeterli bir adım olacak.

Proje Covid-19 İçin Çözüm Olacak mı?

My Care adı verilen çözüm, firmaların müşterilerine sağladığı bir değerlendirme hizmet. Bu hizmet müşterilere Covid-19 enfeksiyon riskini önleme amaçlı gerçekleştirilen uygulamalar hakkında fikir vermektedir. Bağımsız bir değerlendirme hizmetidir. Projenin sistemli ve yaygın bir biçimde kullanılmasıyla Covid-19’un yayılmasının önüne geçilebileceği de ifade edilmektedir.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

Öne Çıkan Başlıklar