Yükleniyor...

Popüler Analist 2020’de Patlama Yapacak Altcoin’leri Açıkladı

Kripto para analisti Nicholas Merten, XRP, Basic Attention Token, Chainlink ve Ravencoin’in 2020’de izlenmesi gereken altcoin’ler olduğunu düşünüyor.

altcoin 2020

Kripto para analisti Nicholas Merten, XRP, Basic Attention Token, Chainlink ve Ravencoin’in 2020’de izlenmesi gereken altcoin’ler olduğunu düşünüyor.

Analist Altcoin’lerde Aradığını Buldu

DataDash’ın yeni bölümünde, geçmişte altcoin’ler konusunda iyimser olan Merten, piyasa ölçütleri açısından kripto para birimleri alanında aradığı şeyi bulduğunu söylüyor:

Bu altcoin’lerde görmeyi sevdiğim şey, tüm sessizlik boyunca çok düşük seviyelere gelmeleridir.

Bir varlık, yeni düşükleri önceki düşüklere göre daha yüksek fiyatlara bıraktığında daha düşük seviyeler meydana gelir. Bir düşüş eğilimi sırasında bu gerçekleştiğinde, hareket genellikle ters bir sinyal olarak algılanır.

BAT ve LINK Çok Düşük Seviyelerde

Merten, hem Basic Attention Token (BAT) hem de Chainlink’in (LINK), kripto para birimleri için bu “kanlı zaman dilimine” rağmen daha düşük seviyelerde bulunduğunu söyledi. Yazım sırasında, CoinMarketCap’e göre, BAT %1,74 artarak 0,1833 dolardan işlem görürken, Chainlink %1,45 kayıpla 2.03 dolardan işlem görüyor.

Merten, eğer XRP’nin değeri 0,20 doların altına düşerse “çok endişeleneceğini” söyledi. Ancak eğer bu fiyatların ve hacimlerin artmasına yardımcı olacaksa, yatırım yapabileceğini söylüyor.

Sadece XRP’yi alıp elimde tutmayacağım. Kripto alanındaki birçok insanda gördüğüm en büyük sorun, maliyet ortalamalarını düşürme eğiliminde olmaları, ki bu iyi bir şey sorun değil.

Ancak, XRP için 7/24 gerçekten endişelenmek istemiyorsanız ve %30 veya 40 oranında düşüp düşmeyeceği konusunda endişeleriniz varsa, bu [aylık] mumlardan birinde önemli miktarda bir hacim elde edene kadar bekleyin.

En Umut Vaat Eden Altcoin Ravencoin

Merten, analiz ettiği bütün kripto paralar arasında Ravencoin’in göstergelerinin muhtemelen en iyi göründüğünü söylüyor. Ayrıca, varlığın potansiyeli hakkında yorum yapan ilk analist o değil. Bu ayın başlarında, Trader Cobb’un kripto-podcast sunucusu Craig Cobb, Ravencoin’in (RVN) 2020’de patlamasını beklediğini söyledi.

Yazım sırasında, RVN %1,94 artışla 0,0233 dolardan işlem görürken XRP %2,26 düşüşle 0,214 dolardan işlem görüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x