Yükleniyor...

Popüler Analist Altcoin Sezonunda Elinde Tutmayı Planladığı Kripto Parayı Açıkladı

Popüler bir kripto para analisti, altcoin piyasası ve birkaç üst düzey altcoin'deki pozisyonları hakkında açıklamalarda bulundu.

altcoin sezonu

Popüler bir kripto para analisti, altcoin piyasası ve birkaç üst düzey altcoin’deki pozisyonları hakkında açıklamalarda bulundu.

DonAlt adıyla anılan anonim analist, 166.000 Twitter takipçisine yakın zamanda XRP’de kaldıraçlı bir pozisyondan çıktığını söyledi. Analist ayrıca Almanya’nın türev ürünlerle ilgili kanunlarındaki kazanımlardan memnun olduğunu ve potansiyel değişikliklere karşı ihtiyatlı olduğunu da ifade etti. Analist, kısa vadede, olumsuz yönde çok daha büyük bir hareketten kaçınmak için kripto para biriminin 0,47 ila 0,52 dolarlık destek bölgesinin üzerinde kalması gerektiğini söyledi. DonAlt, şu ifadeleri kullandı:

“Bunun bir kaldıraç olduğu göz önüne alındığında, yine de yıl sonunda kapatmak zorunda kalacağım (teşekkürler Almanya), trade’i %25’lik iyi bir salınımla kapattım. Hoş bir XRP ailesi oldu. Kesinlikle geri geleceğim.”

DonAlt, Chainlink’in yakın zamanda güç göstermeye başladığını ancak bir kez daha satış sinyalleri göstermeye başladığını söyledi. Analist, “LINK short’ımı kapattığımdan beri çok şey oldu. Fiyat biraz yükseldi, ama dürüst olmak gerekirse, BTC’ye kıyasla oldukça zayıf. USD çifti üzerinde bile tekrar satış sinyalleri almaya başladık. Şimdilik ticaretini bitirdim ama evet, bu pek sevmediğim bir şey” ifadelerini kullandı.

Litecoin’i Tercih Ediyor

Trader ayrıca yakın zamanda Litecoin’de küçük bir pozisyon aldığını ve açık bir şekilde diğer yatırımcılara hamlelerini kopyalamamalarını söylediğini söyledi.

DonAlt, önümüzdeki altcoin sezonunda LTC’yi tercih ettiği coin olarak adlandırdı ve Bitcoin sonunda zirveyi bulduğunda durumun iyi olacağını düşünüyor:

“Altcoin’ler iyi performans göstermeye başlarsa, biraz alabilirim. LTC benim tercih ettiğim para. Bu temelde bir dip için balık tutma yöntemim. Kopyalamayın… Tarih kendini tekrar ederse, altcoin acısı BTC gerçekten zirveye ulaşana kadar durmamalıdır (birkaç aykırı değer dışında).”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x