Yükleniyor...

Popüler Analist, Aptos’un (APT) Aşırı Değerlendiğini Söylüyor

Popüler analist Coin Bureau, APT'nin aşırı değerlendiğini ifade etti.

populer analist 1

Popüler analist Coin Bureau, APT’nin aşırı değerlendiğini ifade etti.

YouTube kanalı Coin Bureau’nun sunucusu, piyasa değerine göre en büyük 54. kripto para olan APT’nin pahalı olduğu düşüncesini paylaştı.

Popüler Analist, APT’yi Ele Aldı

2.16 milyon YouTube abonesine seslenen Coin Bureau, “Solana Killer” olarak lanse edilen APT’nin “aşırı değerli” göründüğünü söyledi.

Analist, bununla birlikte varlığın temellerinin de çekici olduğunu belirtti.

Coin Bureau ayrıca, varlığın “ciddi bir şekilde benimsenmesinden” keyif aldığını vurguladı.

“Fiyat hareketi açısından, APT hakkında söyleyebileceğim pek bir şey yok. Çünkü bu yepyeni bir kripto para birimi.

İlk bakışta APT aşırı değerli görünüyor. Ancak daha yakından incelendiğinde bazı temellerin oluşmaya başladığı fark ediliyor. Aptos explorer’a göre 1,7 milyondan fazla cüzdan adresi var.

Kıyaslamak için belirtmek gerekirse Cardano’nun yaklaşık 2,3 milyon cüzdan adresi bulumuyor. Bu, Aptos’un piyasaya sürülmesinden sonraki iki hafta içinde Cardano’yu kullanıcı sayısı bakımından geçme yolunda olduğu anlamına geliyor. Cardano’nun ana ağı, beş yıldan fazla bir süre içinde yayına girdi. Bu ciddi bir benimsenme”

Popüler analist, Aptos’un önümüzdeki haftalarda ve aylarda iddialı olması için gerekli teknik kapasiteye de sahip olduğunu söyledi.

“Aptos’un önünde birçok dönüm noktası var. Aptos, tıpkı diğer her yeni kripto para gibi milyarca kullanıcıyı ve aklınıza gelebilecek her kullanım durumunu desteklemek için ölçeklendirmek istiyor. Aradaki fark, Aptos’un bunu yapabilecek teknolojiye sahip olmasıdır.

Aptos, yazı kaleme alındığı sırada CoinMarketCap verilerine göre 8.26 dolar üzerinden işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner