Yükleniyor...

Analist, Az Bilinen 2 NFT Altcoin’inin Bu Boğa Döngüsünde 20 Kat Değer Kazanabileceğini Söylüyor

Kripto para analisti Jason Pizzino, trader’lara bu boğa döngüsünde büyük kazançlar sağlama potansiyeline sahip olduğuna inandığı iki non-fungible token (NFT) varlığı sıralıyor.  Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip...

populer analist az bilinen 2 nft altcoininin bu boga dongusunde 20 kat deger kazanabilecegini soyluyor

Kripto para analisti Jason Pizzino, trader’lara bu boğa döngüsünde büyük kazançlar sağlama potansiyeline sahip olduğuna inandığı iki non-fungible token (NFT) varlığı sıralıyor. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yayınladığı yeni bir videosunda Pizzino, NFT çılgınlığı devam ederken hangi NFT projelerinin hala yatırım yapmaya değer olduğuna karar vermek için kullandığı kriterleri ana hatlarıyla açıklıyor.

Pizzino, trader’lara henüz parabolik bir yükseliş yaşamamış projeleri bulmalarını tavsiye ediyor. 3 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip olan ve fiyatı bu yıl %9.000 artmış olan Chiliz (CHZ) gibi projeler teorik olarak fiyatı ikiye katlayabilirken Pizzino, bu NFT heyecanında gerçekçi bir şekilde değerini 5’e, 10’a ve hatta 20’ye katlayabilecek projelere bakıyor. 

Trader ayrıca, bir varlığın fully diluted market cap’ine -yani eğer projenin tüm token’ları piyasaya sürülmüş olsaydı piyasa değerinin nasıl olacağına- ve mevcut piyasa değerine bakılması gerektiğini ekliyor. 

Örneğin, NFT projesi Ecomi’nin (OMI) şu anda 1.9 milyar dolarlık bir piyasa değeri var ancak eğer tüm token’ları dolaşımda olsaydı piyasa değeri 8.5 milyar dolar değerinde olacaktı. Bu ise onu piyasa değerine göre ilk 15 kripto para arasına yerleştirirdi.

Pizzino’nun daha fazla yükselme potansiyeline sahip olduğunu düşündüğü ve nispeten küçük fully diluted market cap’e sahip olan iki altcoin, kripto para trader’ı Josh Rager’ın da yakın zamanda bahsettiği Gameswap (GSWAP) ve Shroom.Finance (SHROOM).

Shroom, non-fungible token’lar (NFT’ler) basmak ve takas etmek için bir NFT protokolü oluşturuyor ve yardımcı platformu Gameswap, oyuncuların oyun içi varlıklarla ticaret yapmasına izin veriyor. 

Pizzino, popüler oyun token’ı Enjin’in (ENJ) sahip olduğu piyasa değerinin yarısına ulaşsalar bile, her iki projenin de 15 ve 20 kat büyüyebileceğini belirtiyor:

“İşte bu yüzden OMI’ye girmek az önce baktığımız diğer token’lardan çok daha iştah açıcı görünüyor.”

Trader özellikle, 20 milyon dolarlık piyasa değerine sahip olan Gameswap’in (GSWAP) hala erken dönemlerinde olduğunu belirtiyor. 


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x