Yükleniyor...

Popüler Analist, Benimsenme Hızlanırken Önümüzdeki Ayda Bitcoin (BTC) İyileşmesi Öngörüyor

Popüler bir kripto para analisti, Bitcoin'in (BTC) aylarca süren aşağı yönlü fiyat hareketinden sonraki birkaç hafta içinde toparlanacağı konusunda iyimser.

btc 50bin dolar

Popüler bir kripto para analisti, Bitcoin’in (BTC) aylarca süren aşağı yönlü fiyat hareketinden sonraki birkaç hafta içinde toparlanacağı konusunda iyimser.

YouTube kanalı InvestAnswers, yeni bir videoda Bitcoin fiyatının Nisan ayında muhtemelen 50.000 dolara kadar yükselmesini beklediğini söylüyor.

“Nisan tarihsel olarak bir ayı ya da boğa piyasası olsun ya da olmasın bir tampondur… Bence kilit seviye, 45.000 doların üzerine çıkabilirsek, 45.000 ila 50.000 dolar arasında temiz havadan başka bir şey yok, bu yüzden bir gecede bile 5.000 dolarlık mumu kolayca toplayabiliriz. Ama şimdiye kadar üç kez 45k seviyesine ulaştık ve kıramadık. Ama iyi bir çalışma yaparsak, bu hafta sonu bile olabilir. “

Analiste göre, fiyat ezici olsa bile, Bitcoin’in benimsenme oranı perde arkasında yükseliyor. Önümüzdeki haftalarda benimsemenin, Doğu Avrupa’daki savaşın azalmasıyla potansiyel olarak tetiklenen BTC’yi ortaya çıkmaya zorlayacağını tahmin ediyor.

“Bence dünya uyanıyor. Eskiden buna para akışı oyunu derdim ama şimdi bir benimseme oyunu olarak görüyorum. Zincirdeki tüm verilere bakarsanız, herkes onu izliyor ve elinden geldiğince çok Bitcoin alıyor ve bir gün Bitcoin güvenli bir şey haline gelecek. Bahsettiğimiz o gün yavaş yavaş burada olabilir, yani 50.000 dolara ulaşmak çok muhtemel. Muhtemelen Nisan’da çok daha yüksek olabilir. Barışı başlatmak makro meseledir. Barış olursa, Nisan’da 50.000 doların üzerine çıkacağız.”

Haberin yazıldığı sırada, Bitcoin 41.300 dolardan işlem görüyordu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x