Yükleniyor...

Popüler Analist: “Bitcoin 10 bin 200 Doları Geçerse, Altcoin’ler Düşüş Yaşar”

Analist Michael van de Poppe (Crypto Michael), Bitcoin’in (BTC) grafikte artan üçgen oluşturabileceğini ve altcoin’lerin şimdilik iyi durumda olduğunu söyleyen yeni bir Bitcoin fiyat analizi videosu yayınladı

bitcoin 10 bin 200 dolar altcoin

Analist Michael van de Poppe (Crypto Michael), Bitcoin’in (BTC) grafikte artan üçgen oluşturabileceğini ve altcoin’lerin şimdilik iyi durumda olduğunu söyleyen yeni bir Bitcoin fiyat analizi videosu yayınladı. Analist, Bitcoin’in muhtemelen aşağı momentumdan kademeli bir yükselişe geçmeye başladığını söylüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Crypto Michael videosunda Bitcoin’in azalan hareketini bitirdiğini ve yavaş yavaş yükselen momentuma geçtiğini söyledi. Analiste göre lider kripto para birimi 10 bin 200 dolardan 9 bin dolara indiği grafikte aynı seviyeleri tekrar test edecek. Şimdi Bitcoin için en önemli şey, 9 bin 160 dolarlık alanı ​​kaybetmemek, aksi takdirde Bitcoin tersine dönebilir ve ayı hareketi devam edebilir.

Bununla birlikte, van de Poppe bunun şimdilik mümkün olmadığını çünkü Bitcoin’in dün ilk kez uzun bir süreden sonra yükseldiğini dile getirdi.

Şimdilik analist, Bitcoin’in mevcut 9 bin 330 dolarlık bölgeden 9 bin 380 dolara sıçrayabileceğine ve BTC’nin düşüş eğilimi göstermesi için düşmeden önce 9 bin 446 dolara yükselebileceğine inanıyor.

Altcoinler İyi Gidiyor

Analist, Bitcoin mevcut seviye ile 10 bin dolarlık alan arasında daha geniş bir aralıkta kaldığı sürece, altcoin’lerin iyi durumda olacağını düşünüyor. Crypto Michael, BTC’nin 10 bin 200 dolarlık bölgenin üzerine çıkması durumunda yatırımcıların “altcoin’leri ellerinde tutmak” konusunda endişelenmesi gerektiğini ifade etti.

Analiste göre Bitcoin kademeli olarak yükseleceğinden, artan üçgen deseni oluşturmasının muhtemel olduğunu belirtti. Ancak, Bitcoin’in dağılması uzun zaman alabilir. Crypto Michael, şunları söyledi:

“Dediğimiz gibi bu durum uzun sürerse, altcoin’ler herkesin sevdiği gibi harika bir durumda olabilir.”

Bitcoin’in 10 bin ila 10 bin 500 dolar arasındaki seviyenin üzerine çıkması durumunda analist sert bir volatilite beklemekte.