Yükleniyor...

Popüler Analist Bitcoin (BTC) Boğa Koşusunun Başlayacağı Tarihi Açıkladı

Kripto hedge fonu Adaptive Capital'den popüler analist Willy Woo, Bitcoin’de (BTC) potansiyel bir geri dönüşün yaşanacağını öne sürdü söyledi.

bitcoin btc boğa koşusu

Kripto hedge fonu Adaptive Capital’den popüler analist Willy Woo, Bitcoin’de (BTC) potansiyel bir geri dönüşün yaşanacağını öne sürdü söyledi. Ayrıca analist, yeni bir Bitcoin boğa koşusunun potansiyel başlangıcı için bir grafik paylaştı.

Bitcoin’de (BTC) Dip Büyük Olasılıkla Gözüktü

Willy Woo, Twitter’daki 117.000 takipçisine, piyasanın mevcut kaotik durumuna rağmen, analizinin BTC’nin fiyatının yaklaşık bir ay içinde iyileşmeye başlayacağını gösterdiğini söyledi.

7 Aralık’ta Woo, madencilerin faaliyetlerini izleyen bir grafik yayınladı ve zincir boyunca momentumun yükselişe döndüğünü ve dibin “büyük olasılıkla” göründüğünü söylüyor

Boğa Koşusu 1 Ay Sonra

Başka bir popüler analist olan Alex Krüger’in eleştirisine yanıt olarak Woo, 4-6 hafta içinde boğa koşusunun başlamasını beklediğini söyledi.

Bitcoin’in piyasa volatilitesine ve BTC’nin 4.000 dolar veya daha düşük seviyelere düşebileceği yönündeki sayısız tahmine rağmen, Woo, analiz konusunda kendinden emin olduğunu söylüyor.

 Sadece kendimden emin olduğumda tweet atıyorum, aksi durum itibarımı yıpratır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x