Yükleniyor...

Popüler Analist Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) ve Ripple’ı (XRP) Yorumladı

Kripto para analisti Scott Melker Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve XRP hakkındaki mevcut görüşünü detaylandırıyor.

populer analist bitcoin btc ethereum eth litecoin ltc ve ripplei xrp yorumladi

Kripto para analisti Scott Melker Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve XRP hakkındaki mevcut görüşünü detaylandırıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Melker, Coinbase’in Çarşamba günü NASDAQ’ta listelenmesinin ardından BTC’nin yaklaşık 62.000 dolara düşmesinin sürpriz olmadığını söylüyor:

“Bu gerçekten çok tipik bir durum. Şimdi, bildiğiniz gibi, bunları trade yaparken, tam olarak satıra koymazsınız, emirleri yukarıya, aşağıya, satıra dağıtırsınız, böylece onu yakalayabilirsiniz. Tam bir pozisyonu doldurmayabilirsin ama aynı zamanda balinaların önüne de geçmek istemezsin.”

Melker, herhangi bir nedenle Bitcoin 62.000 dolar seviyesinin altına düşerse, retest olarak 60.000 dolar civarında işlem görebileceğini söylüyor. Melker, altcoin piyasasında aşırı büyük getiriler beklemesine rağmen, BTC’de yükseliş beklentisini sürdürüyor:

“Bitcoin, şimdiye kadar yaratılmış en önemli varlıktır. Hodl için bir şey seçmek zorunda kalsaydım, bu BTC olurdu. Bununla birlikte, bir TRADER iseniz (yatırımcı değil), tarafınız fazlasıyla altcoin’lerde olacaktır. Sizi delicesine zengin yapma olasılıkları çok daha yüksek.”

İlk örnek olarak Melker, Ethereum’un sessizce BTC karşısında çıkış yaptığını ve durma belirtisi göstermediğini söylüyor. Analist, 2.200 dolarlık alanda trade yapmayı umduğunu ancak Ethereum’un şu ana kadar arkasına bakmadığını söylüyor.

Trader, Litecoin’in (LTC) kısa vadede 347 dolara ulaşacağını tahmin ediyor. CoinGecko’ya göre LTC, yayın saati itibariyle 276 dolardan işlem görüyor.

Melker, XRP’in de yükseleceğini düşünüyor ve ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Ripple’a karşı açtığı davanın artık varlığın fiyatını artırıyor gibi göründüğüne dikkat çekiyor:

“Çok fazla talep ve FOMO (kaçırma korkusu) var ama ona satış yapan büyük oyuncular yok. Bu yüzden, bu gücün devam ettiğini görmemizin nedeninin bu olduğuna inanıyorum ve FOMO sürerse devam edebilir…

Şu anda bana göre XRP’deki herhangi bir düşüş, muhtemelen alım fırsatı olur.”

CoinGecko’ya göre XRPUSD, son 7 günde yaklaşık %92’lik bir artış gördü. XRP, yayın saati itibariyle 1.74 dolardan işlem görüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x