Yükleniyor...

Popüler Analist, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve XRP’de Büyük Yükselişler Bekliyor

Popüler kripto para analisti Michaël van de Poppe, Bitcoin’in üç aydan fazla süren 9.

Popüler Analist Bitcoin BTC Ethereum ETH ve XRPde Büyük Yükselişler Bekliyor

Popüler kripto para analisti Michaël van de Poppe, Bitcoin’in üç aydan fazla süren 9.000 dolar seviyesindeki konsolidasyonunu sona erdirmek amacıyla büyük bir hareket için hazırlığını söyledi.

“Büyük olasılıkla, yine 9.170 dolar seviyesinde bir ret ve ardından başka bir destek testi göreceğiz. Öyleyse, 9.000 dolara gideceğimizi ve orada tutunacağımızı varsayabiliriz. Bu aralığın kırılması muhtemelen ilk olarak 9.300 dolarlık toparlanmaya, ardından tekrar teste ve devam etmesine yol açacak…

Bitcoin (BTC)  10.000 doları kırmayı başarırsa, birkaç yıldır görmediğimiz seviyeleri göreceğiz. ”

Ethereum (ETH) İki Kat Değer Kazanabilir

Kripto para analisti aynı zamanda en büyük ikinci kripto para hakkında yükselişe geçti. Analist, Ethereum’un dirençlerini kırmak ve değerinin iki katından fazlasını sağlayacak sağlam bir koşu yapmak için hazırlandığını söylüyor.

“Kısa bir süre içinde 247 dolara çıkacağımızı ve bir kopuş öngörebileceğimizi varsayıyorum. Bir sonraki seviye: 293.30 dolar, 400 dolar, 450 dolar. Bence sonuncusu iyi bir salıncak hedefi olmalı ve belki de 530 dolara doğru bir seviye bile görülebilir. ”

Ripple’ın XRP’sine gelince, Van de Poppe kripto para biriminin toparlanma için uygun şartlara sahip olduğuna inanıyor. Ancak kripto veri analizi platformu Skew’den alınan verilere göre, opsiyon trader’ları olumsuz yönde bir hareketin yakın vadede olacağına bahis yatırıyorlar.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner