Yükleniyor...

Popüler Analist, Bitcoin’deki (BTC) Bu Önemli Seviyeye Dikkat Çekti

Yakın tarihli bir YouTube videosunda analist Michael van de Poppe, Bitcoin'in yakın gelecekte 10.

Popüler Analist Bitcoin BTC Fiyat Senaryolarını Paylaştı ve Önemli Seviyeye Dikkat Çekti

Yakın tarihli bir YouTube videosunda analist Michael van de Poppe, Bitcoin’in yakın gelecekte 10.000 dolar seviyesine ulaşması konusundaki görüşünü paylaştı. Analist  düşüş ihtimalinin olduğunu kabul etmekle birlikte, bunun muhtemel olduğuna inanmıyor.

Bitcoin 10 Bin Dolara Doğru İlerliyor

16 Haziran’daki 9.100 dolarlık bölgeden toparlanmasından bu yana, Bitcoin 9.250 dolar ile 9.400 dolar arasında değişiyor. Michael van de Poppe, videosunda şu ana kadar Bitcoin’in 9 bin doların altında bir seviyeden sonra daha yüksek bir düşük seviyeye ulaştığını söylüyor.

Analiste göre, 9.590 dolar seviyesine ulaşırsak, o zaman Bitcoin 10 bin dolara doğru ilerlemeye devam edebilir ve noktada başka bir konsolidasyon olabilir.

Düşüşlü Bir BTC Görünümü

Van de Poppe daha sonra BTC’nin düşme şansına yakından baktı. Teorik olarak, Bitcoin’in 9.200 dolar seviyesini kaybetmesinin mümkün olacağını itiraf etti.

Bu durumda analist, piyasanın 8.720 dolarlık alana doğru önemli bir düşüş ve daha sonra 9.000 dolara doğru küçük bir yükselişten sonra daha düşük olabileceğini açıklıyor.

BTC’de Yükseliş

Bitcoin’de yükseliş bekleyen sadece analistler değil. Hedge yatırım araştırma şirketi kurucusu ve CEO’su Keith McCullough, Bitcoin’in 9.400 dolar seviyesine ulaştığından beri yükseliş eğiliminde olduğunu tweet’ledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner