Popüler Analist Bitcoin’i (BTC) Gölgede Bırakacak 7 Altcoin'i Açıkladı • Coinkolik
Yükleniyor...

Popüler Analist Bitcoin’i (BTC) Gölgede Bırakacak 7 Altcoin’i Açıkladı

The Trader Cobb Crypto Podcast'in analisti ve sahibi Craig Cobb, yeni yıla yaklaşırken en iyi kripto para birimlerinin bir listesini paylaştı.

altcoin btc

The Trader Cobb Crypto Podcast’in analisti ve sahibi Craig Cobb, yeni yıla yaklaşırken en iyi kripto para birimlerinin bir listesini paylaştı. Cobb, Bitcoin’in (BTC) biraz yatay işlem yapması durumunda altcoin’lerin rahat bir nefes alacağını ve yükselmeleri için bu fırsatın yeterli olacağını söyledi.

Patlaması Düşünülen Altcoin’ler

Cobb radarına giren kripto paralardan bahsederken, bu yıl yüzde 300’den fazla değer kazanan Matic Network’ü (MATIC) takip ettiğini söyledi. MATIC’in amacı geliştiricilerin hızlı merkeziyetsiz uygulamalar kurmasına ve başlatmasına yardım etmeyi amaçlayan Blockchain platformunun yerel token’ıdır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Trader, ayrıca karmaşık hesaplamaları çözmek için tasarlanan yapay zeka ile geliştirilmiş Blockchain olan Fetch.ai’nin yerel token’ını da takibe aldığını belirtti. Cobb, Digitex Futures (DGTX), Enigma (ENG) ve Ripio Credit Network (RCN), fiyatlarının 10-20 günlük hareketli ortalamaya geri dönmesini ve “beşik bölgesi” olarak adlandırdığı bir alım bölgesine girmesini bekliyor.

Ayrıca, Tierion’un kendi kripto para birimi olan TNT’de herhangi bir veriyi, dosyayı veya iş sürecini doğrulamak için bir Blockchain oluşturuyor. Buna ek olarak, Cobb, “varlıkların bir yerden diğerine verimli bir şekilde transferini” kolaylaştıran bir Blockchain’e sahip olan Ravencoin (RVN) için de bir artış beklediğini söyledi. Analist şu anda mevcut kripto paraların düşük seviyelerde konsolide olmaya devam ettiklerini ve yakında boğa koşusuna başlayacaklarını belirtti.

Altcoin’lerin Çoğu Çöp Olacak

Birçok trader’ın altcoin önerdiği gerçeğine rağmen, bu kripto para birimlerinin çoğu spekülatif ve aşırı riskli varlıklardır. Altcoin’lerin çoğu, 2017 sonunda rekor seviyelerinden değerlerinin yüzde 90 veya daha fazlasını kaybetti ve bu da büyük finansal kayıplara neden oldu. Kripto araştırma firması Messari’den gelen verilere göre, bir sonraki boğa koşusu sırasında tüm altcoin’lerin yaklaşık yüzde 80’inin tüm zamanların en düşük seviyelerine ulaşması bekleniyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x