Yükleniyor...

Popüler Analist Bitcoin (BTC) İçin Olası Düşüş ve Yükseliş Senaryolarını Açıkladı

Kripto para analisti, İran'dan gelen haberlere 8.

Popüler Analist Bitcoin BTC İçin Olası Düşüş ve Yükseliş Senaryolarını Açıkladı

Kripto para analisti, İran’dan gelen haberlere 8.000 doları geçen ve ardından 7.700 dolar seviyesinde kalan Bitcoin’in (BTC) 9.500 dolara ulaşma şansının olduğunu söylüyor.

Bitcoin (BTC) fiyatı, ABD-İran çatışmasının yükselişine ve güvenli bir sığınak arayışına hızlı bir yükseliş yanıtı gösterdi. Ancak, ufukta daha fazla yükselme görülmediğinde, fiyat 8.000 doların altına düştü. Yazım zamanında, Bitcoin 7.870 dolardan işlem görüyor.

Kripto analisti, büyük kripto para biriminin fiyatı mevcut seviyesinde kalırsa, muhtemelen 9.500 dolara ulaşabileceğine inanıyor.

Boğalar BTC’yi 9.500 Dolara Götürebilir

Popüler analist @CryptoMichNL, Bitcoin fiyatının grafikteki mevcut noktasından takip edebileceği iki olası senaryo olduğuna inanıyor. Birinci seçenek Bitcoin boğaları: BTC şu anki seviyesini koruyabilirse, analist daha sonra Bitcoin’in 9.500 dolara yükselebileceğini düşünüyor. Bunu başarmak için 8.000 ila 9.000 dolar arasındaki birkaç psikolojik seviyenin aşılması gerekecektir.

İkinci bir seçenek ise, mevcut fiyat işaretine ulaşmadan, Bitcoin’in 6.400 dolar veya 5.800 dolara düşebilir. Analist ayrıca ETH fiyatı içinde benzer bir tahminde bulunuyor.

BTC fiyatının 6.000 dolara veya daha düşük bir seviyeye düşeceğine dair birçok tahmin vardı, ancak bunların hiçbiri henüz gerçekleşmedi.

Bitcoin (BTC)  20.000 Dolara Yükselebilir Mi?

Kripto para analisti CryptoDog, Twitter üzerinden bir anket uyguladı. Ankette katılımcılara, “BTC’nin iki ay içinde 20.000 dolara yükselmesi sizin için sürpriz olur mu?” diye soruldu.

Bazıları bu fiyat artışının beklentilerine uygun olacağını söyledi. Bazıları ise bunun mümkün olmadığını ileri sürdü. Ancak, ankete sonucuna göre, bunun olmasını beklemeyen çok fazla yatırımcı var.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x