Yükleniyor...

Popüler Analist Bitcoin (BTC) İçin Rakam Verdi: 40.000 Dolar!

Popüler kripto para analistlerinden Cole Garner, Twitter'daki takipçilerine Bitcoin (BTC) hakkındaki tahminlerini iletti.

bitcoin fiyat btc tahmin 40.000 dolar

Popüler kripto para analistlerinden Cole Garner, Twitter’daki takipçilerine Bitcoin (BTC) hakkındaki tahminlerini iletti. Garner, özellikle Bitcoin’in benimsenmesi konusunda önemli bir dönüme ulaşıldığını belirterek, tahminlerini bu minvalde değerlendirdi.

Garner’a göre mükemmel bir talep dinamikleri fırtınası Bitcoin fiyatını yönlendiriyor. Ünlü analiste göre piyasada bir şeyler değişti ve aktif yatırımcılar ve trader’lar planlarını buna göre ayarlamalı. Garner, şu ifadeleri kullandı:

“Direksiyon başında yıllarca uyuduktan sonra, kurumsal liderler artık toplu halde sarsılıyorlar. Bu varlığı istiyorlarsa: ATH’lerin yukarısında koşuşturmak, kitlelerle ve FOMO ile rekabet etmek zorunda kalacaklar. Şimdiye kadar gördükleri hiçbir şeye benzemeyen bir kıtlık zemininde tüm dipleri satın alacaklar. Botları satın almayı bırakmayacak. Hepsi için yeterli tedarik yok ve bunu biliyorlar.”

Balinalar Hazırlanıyor

Analiste göre son zamanlarda beklenenden daha az balina görüldü. Ona göre balinalar şu anda likidite krizinin ortasında boğa piyasasına hazırlanıyor. Analist bahsettiği tüm bu bilgilere dayanarak, Bitcoin’in daha da yükseleceğini iddia ediyor. Garner’a göre BTC 40.000 dolara doğru yol alıyor:

“Bu yüzden bence Bitcoin, şimdiye kadar gördüğümüz her şeyden daha kötü bir sarsıntıdan önce 35.000-40.000 dolara doğru gidiyor. Anında 40.000 dolara ışınlanırız demiyorum. Birkaç hafta boyunca hemen hemen her gün küçük kazançlar ile buraya varılabilir.”

Cole Garner, yine de yanılıyor olabileceğini ifade ederek, “Bu konuda yanılıyor olabilirim. Ancak bu senaryo emsalsiz olmazdı: Aynı şey 2017’de, BTC’nin birden fazla denemeden sonra önceki ATH’leri kırmasıyla gerçekleşti.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner