Yükleniyor...

Popüler Analist Bitcoin, Ethereum ve XRP İçin Hedefleri Açıkladı ve Altcoin Sezonunu Duyurdu

Üst düzey bir analist ve trader, kısa vadede bir kripto "ay görevinin" beklemede olduğuna inanıyor.

populer analist bitcoin ethereum ve xrp icin hedefleri acikladi ve altcoin sezonunu duyurdu

Üst düzey bir analist ve trader, kısa vadede bir kripto “ay görevinin” beklemede olduğuna inanıyor.

62.000 Twitter takipçisi ile paylaşılan yeni bir strateji oturumunda, Credible Crypto, Bitcoin’in (BTC) 52 haftanın en yüksek seviyesi olan 12.045 dolara ulaştıktan sonra sağlıklı bir düzeltme yaşadığını söylüyor. Düzeltme gerçekleştiğinde, 14.000 dolar veya daha yüksek bir hızlı yükseliş bekliyor.

“Şu anda baktığımız şey ya genişletilmiş bir flat (döngü) ya da çalışan bir flat. Genişletilmiş bir flat söz konusu olduğunda, biraz daha yukarı çıkabilir, bu düşüş sapmasını günlük olarak tamamlayabilir ve ardından 10.400 dolarlık bölgeyi yeniden test etmek için geri dönebiliriz. Düz flat senaryosunda ise bir düzeltme alıyoruz, ancak 10.600 doların altına düşmememiz gerekiyor ve sonra 14.000 dolara doğru hareket edebiliriz.

Ethereum (ETH) Dipten Satın Alma Fırsatı Verebilir

Bu arada, Credible Crypto, Ethereum (ETH) için 300 dolarlık düşük bir bölgeye yapılacak bir gezinin dip satın almak için mükemmel bir fırsat sunduğunu söylüyor.

populer analist bitcoin ethereum ve xrp icin hedefleri acikladi ve altcoin sezonunu duyurdu 1

XRP’ye gelince, Credible Crypto, Ripple’ın yerel token’ının tırmanmaya devam edeceği konusunda iyimser. Önümüzdeki iki ay içinde üçüncü en büyük kripto para biriminin yükseleceğini tahmin ediyor.

“Bu sadece şu anda temellerle ilgili değil, daha ilk günler. Fiyat hala spekülatörler tarafından yönlendiriliyor. XRP’nin sadece iki hafta önce en iyi performansı sergilediğini unutmayın. Şimdi bir sonraki koşuya hazırlanıyoruz. ”

Credible Crypto, Ripple’ın yerel tokeninin şu anki fiyatı 0,28 dolardan potansiyel olarak %30’dan fazla artabileceğini söylüyor.

“XRP, 0,35 ile 0,37 ABD Doları arasına yükselebilir.”

populer analist bitcoin ethereum ve xrp icin hedefleri acikladi ve altcoin sezonunu duyurdu

Bitcoin ve Altcoin Sezonu Geliyor

Temmuz ayında Bitcoin, Ethereum ve XRP patlamadan önce Credible Crypto, daha geniş kripto piyasasının yükselişe geçeceğini tahmin etti.

“Önümüzdeki aylarda, hem Bitcoin hem de altcoin’ler birlikte pompalandığı o ender dönemlerden birini deneyimleyeceğiz … ve güzel bir Bitcoin ve altcoin rallisi olacak.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner