Yükleniyor...

Popüler Analist: Bitcoin’in 20 Bin Dolar Seviyesine Ulaşmasına Az Kaldı

Bitcoin (BTC), 11 bin 300 dolar seviyelerinde konsolide olmaya devam ediyor.

bitcoin 20 bin dolara ulaşabilir btc

Bitcoin (BTC), 11 bin 300 dolar seviyelerinde konsolide olmaya devam ediyor. Analistlere göre bu seviyenin kırılması durumunda BTC’de yeniden yükseliş görmek mümkün.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Popüler analist The Moon Carl’a (@TheMoonCarl) göre Bitcoin’de 20 bin dolar seviyesine ulaşmaya az bir zaman kaldı.

Analist, şunları söyledi:

“Bitcoin Türkiye’de en yüksek seviyesinde. Altın 2000 doların üzerinde! BTC’nin 20 bin doları geçmesi sadece bir zaman meselesi.”

Güçlü Bir Direnç Var

Başka analistlere göre ise Bitcoin, güçlü bir dirençle karşı karşıya. Popüler analist Aayush Jindal da konuyla alakalı açıklamalarda bulundu. Bitcoin, ABD Doları karşısında 11 bin 300 doların üzerinde yükseliş momenti kazanmak için mücadele ediyor. BTC, 100 saatlik SMA’yı geçmediği sürece düşüşünü sürdürebilir. Bitcoin 11 bin 300 dolar ve 11 bin bin 400 dolar seviyelerinin yakınında güçlü bir dirençle karşı karşıya.

Fiyat şimdi 11 bin 400 dolar seviyesinin ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor. BTC / USD paritesinin saatlik grafiğinde 11 bin 230 dolar civarında dirençle oluşan kısa vadeli bir düşüş kanalı var. Paritenin yakın dönemde 11 bin ve 10 bin 840 dolar seviyelerine yakın olması bekleniyor.

Bitcoin’i 12 Bine Çekebilir

Popüler analist Josh Rager ise Chainlink’in (LINK) 10 dolara çıkmasının Bitcoin’i 12 bin dolar seviyesine çekeceğini ifade etti. LINK yazının yazıldığı sırada 9.54 dolardan, Bitcoin ise 11 bin 311 dolardan işlem görüyordu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x