Yükleniyor...

Popüler Analist Bitcoin’nin (BTC) Bir Sonraki Hamlesi İçin Bu Altcoin’in İzlenmesi Gerektiğini Söyledi

Bir kripto para birimi hedge fonu analisti, Bitcoin'in bir sonraki hamlesini öngörmek için önde gelen bir altcoin’i izlediğini söyledi.

Popüler Analist Bitcoin’nin BTC Bir Sonraki Hamlesi İçin Bu Altcoin’in İzlenmesi Gerektiğini Söyledi

Bir kripto para birimi hedge fonu analisti, Bitcoin’in bir sonraki hamlesini öngörmek için önde gelen bir altcoin’i izlediğini söyledi.

Bitcoin (BTC) Litecoin’i Takip Edebilir

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Adaptive Capital’den Willy Woo’ya göre, Litecoin ağındaki yatırımcı faaliyeti artıyor ve Bitcoin’in takip etmesini bekliyor. Analist görüşlerini şu şekilde açıkladı:

Piyasanın nereye gidebileceği hakkında bir fikir veren iç yatırımcı faaliyetini kullanarak bu sonuca ulaşıyorum. LTC zaten çok yükselişte iken, BTC hala yükseliş eğilimi etrafında toplanıyor. Kısacası, bir onay sinyali olarak LTC tarafından yönetilen BTC’de bir boğa koşusu bekliyorum.

Kaynak: Twitter

Woo, madenci faaliyetleri de dahil olmak üzere ağ metriklerinin BTC’nin uzun vadeli bir boğa koşusunun erken aşamalarında olduğunu öne sürdüğünü söyledi.

Bitcoin (BTC) İçin 8.500 Önemli Bir Direnç

Bu arada, popüler analist Tone Vays hala BTC’nin bu yıl 6.000 doların altına düşeceğine inandığını söyledi. Ancak, 8.500 dolara kadar çıkabilirse, uzun vadede Bitcoin hakkında iyimser olmaya hazır olduğunu belirtti. Analist bu görüşünü şu şekilde belirtti:

İşte iyi haber. 7.700 doların üzerinde kalabilir ve sonra 8.500 doların üzerine çıkabilirsek, yıl sonuna kadar iyimser olabilirim. Bunun olacağını sanmıyorum. Grafikler bana boğaların geldiğini gösterebilir. Ancak boğa koşusu için tabloların ne yapması gerektiğini düşünmüyorum.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x