Yükleniyor...

Popüler Analist, Cardano (ADA) İçin Büyük Fiyat Hedefini Açıkladı

Kripto para stratejisti ve trader’ı Michaël van de Poppe, akıllı sözleşme platformu Cardano (ADA) için büyük fiyat hedefini açıkladı.

populer analist cardano ada icin buyuk fiyat hedefini acikladi

Kripto para stratejisti ve trader’ı Michaël van de Poppe, akıllı sözleşme platformu Cardano (ADA) için büyük fiyat hedefini açıkladı. Analist yeni videosunda, 2017 boğa piyasasının mevcut boğa döngüsüne kıyasla sönük kalacağını söyledi:

“Genel olarak kripto para birimleri için çok güçlü bir temel dönemin içinde olduğumuz göz önüne alındığında, genel olarak 2017’de sahip olduğumuz bu boğa aşaması, şu anda sahip olduğumuz döngüye kıyasla küçük kalacak.”

Kripto para stratejisti, 1990’ların sonundan 2000’lerin başına kadar Dotcom balonunun toplam değerini inceleyerek, Bitcoin (BTC) ve Cardano dahil olmak üzere, tüm kripto para piyasasının gelecekteki değerini tahmin etmeye çalışıyor:

“Kripto para piyasasının şu anki değerlendirmesi 2 trilyon dolarken, muhtemelen tüm finansal sistemi yeniden şekillendirebilecek blokzincirinden daha az değerli olan Dotcom balonu, 10-12 trilyon dolardı yani bundan 6x daha fazlaydı. Dolayısıyla, piyasada minimum 6x gibi bir beklentiniz varsa, Bitcoin neredeyse 400.000 dolara, 330.000 dolara kadar ulaşabilir. Ve eğer bu fiyat analizini Cardano’ya uygularsanız, Cardano’yu buradan 6x yükselten 7.00 dolar seviyesine götürecektir.”

Analist ayrıca BTC paritelerinin zor uyandığına ve bu aşamada kat edilecek çok yol olduğuna dikkat çekti:

“Bu nedenle, Cardano’nun 10 dolara gideceğini gösteren bir projeksiyonu buradan hesaplamak o kadar da garip değil. Özellikle de gerçeği göz önünde bulundurursak, bunu geçen hafta birçok kez söyledim, özellikle de Cardano ve çoğunlukla tüm Bitcoin pariteleri göz önüne alındığında zar zor uyanıyorlar. Dolayısıyla Bitcoin pariteleri için daha kazanılacak çok şey var.”

Van de Poppe, Cardano’nun hem USD hem de BTC paritesindeki herhangi bir düzeltmesinin, trader’ların kripto para tarihindeki en büyük boğa piyasasına hazırlanırken sağlam giriş noktaları elde etmelerine izin vereceği için “büyük bir fırsat” olduğunu vurguluyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x