Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri Popüler Analist, Elon Musk’ın Yarattığı Fiyat Hareketliliğinin Ardından Bitcoin (BTC) Yatırımcılarını Uyardı

Popüler Analist, Elon Musk’ın Yarattığı Fiyat Hareketliliğinin Ardından Bitcoin (BTC) Yatırımcılarını Uyardı

ABONE OL:google-news

Kripto para trader’ı ve analisti Michaël van de Poppe, geçtiğimiz günlerde Elon Musk’ın yarattığı fiyat hareketliliği hakkında konuştu. Van de Poppe, attığı bir tweet ile 113.500 takipçisine, haberlere dayalı Bitcoin yükselişlerini kovalamanın en iyi yatırım stratejisi olmadığını söyledi:

“Portföyünüzü Elon Musk’un söylediği şeye veya insanların söylediklerine veya olanlardan dolayı gördüğünüz herhangi bir şeye göre ayarlamak -bunu Hollanda gazetelerinde de görüyorum- strateji değildir. Girişlerinizi geçmiş fiyat hareketlerine göre belirlemelisiniz.”

Bir Daily Hodl haberine göre popüler analist, Bitcoin (BTC) için beklediği düzeltme senaryosunu, Elon Musk’ın kripto para birimine verdiği destekten sonra da sürdürüyor. Van de Poppe, Şubat ayında Bitcoin’in (BTC) 30.000 doların altına gerilemesini ve boğa koşusu Mart ayında devam etmeden önce ise 25.000 dolar seviyesine düşmesini beklediğini söyledi:

“Kısa vadede, hala bir düzeltme olmasını bekliyorum… 38.000 dolara doğru büyük bir sıçrama gördük. Ancak elimizde 34.500 dolar da yok. Daha geniş bir zaman aralığında bir değişim yok. Hala piyasa için sağlıklı ve organik olacak bir düzeltmenin gerçekleşmesini beklediğimiz bu planın içindeyiz.”

populer analist elon muskin yarattigi fiyat hareketliliginin ardindan bitcoin btc yatirimcilarini uyardi 1

Van de Poppe hala Bitcoin (BTC) için aşağı yönlü bir fiyat haraketi beklemesine rağmen, anonim bir trader ve analist olan Capo, BTC’de düzeltmenin bittiğine inanıyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Dilek Sarı
Dilek Sarıhttps://www.coinkolik.com
1992 yılında İzmir’de doğan Dilek Sarı, Ege Üniversitesi Sosyoloji Yüksek Lisans mezunu. Blokzinciri ve kripto paralara olan ilgisi onu bu alanda çalışma yapmaya sevk etti. Dilek, 2 senedir kripto para sektöründe yer alıyor ve bu alanda uzmanlaşmak üzere çalışmalarını sürdürüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar