Yükleniyor...

Popüler Analist: EOS’ta 3,55 Doları Görebiliriz

CoinMarketCap'in verilerine göre en büyük yedinci altcoin olan EOS'un fiyatı kısa süre önce yükselmeye başladı ve Twitter'daki popüler kripto para analistine göre bu yükseliş trendi devam edecek.

EOS

CoinMarketCap’in verilerine göre en büyük yedinci altcoin olan EOS’un fiyatı kısa süre önce yükselmeye başladı ve Twitter’daki popüler kripto para analistine göre bu yükseliş trendi devam edecek. Öyle ki altcoin yakında 3,55 doları görebilir.

2018’in başlarında tüm zamanların en yüksek seviyesi 20,13 dolarla gören EOS, bu seviyenin çok altında ve bu seviyenin yeniden görülmesi şimdilik çok zor. Öte yandan yakın zamanda EOS yüzde 10 artış gösterdi ve haberin hazırlandığı sırada düne göre yüzde 4’e yakın değer kazandı.

Twitter’daki popüler kripto para analistlerinden CryptoMichNL, EOS’un 3,55 dolara yükselmek üzere olduğuna inanıyor ve bu konuda “Yukarı doğru kırdığında sanırım 3,55 doları görebiliriz.” diyor.

Analist, EOS’un BTC paritesinde 2525 ve 3550 Satoshi seviyelerini tekrar test ettikten sonra bu seviyeye ulaşacağını düşünüyor. Şimdilik en büyük yedinci altcoin analistin 3,55 dolarlık hedefine yönelmiş görünüyor.

Trader ve kripto para analist Crypto_Fulla ise EOS’un ay’a gitmeye hazır olduğunu, kripto para meraklısı PapaClarkyBTC ise EOS’un bugüne kadarki en iyi kripto paralar arasında olduğunu belirterek potansiyeline dikkat çekiyor

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner