Popüler Analist: “Ethereum 300 Dolar Seviyesini Kırarsa, Yükselişe Geçer” • Coinkolik
Yükleniyor...

Popüler Analist: “Ethereum 300 Dolar Seviyesini Kırarsa, Yükselişe Geçer”

Ünlü analist Michael van de Poppe (Crypto Michael), Ethereum (ETH) fiyatı beklentileri hakkında yeni bir video paylaştı ve Ethereum'un henüz hızlanmadığını, ancak giderek o aşamaya ulaştığını söyledi.

ethereum 300 doları kırarsa yükselişe geçer

Ünlü analist Michael van de Poppe (Crypto Michael), Ethereum (ETH) fiyatı beklentileri hakkında yeni bir video paylaştı ve Ethereum’un henüz hızlanmadığını, ancak giderek o aşamaya ulaştığını söyledi.

Analisti Michael van de Poppe, yeni videosunda Kara Perşembe’den bu yana düşüş yaşayan ETH’nin patlamasının muhtemel olduğunu açıkladı.

“ETH Seviye Atlıyor”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Michael van de Poppe 2019’un başlangıcında olduğu gibi, şu anda Ethereum için bir birikim dönemi olduğuna inanıyor. Grafiğe göre, ETH 12 Mart Perşembe günü yaşadığı derin düşüşünden sonra toparlanıyor ve yükselişte bir fiyat düzeyini birbiri ardına geçiyor. Analistin ifade ettiği gibi basit yukarı yönlü hareket, gerçek bir ivme gerçekleşene ve önemli fiyat seviyesi yukarı çıkıncaya kadar devam etmeli.

Analist, ETH’nin düşüş senaryosunun tekrarlanmasını önlemek için alanı 240 dolar civarında tutması gerektiğine inanıyor. Ünlü isim ETH’nin 311 dolar seviyesine yükseleceğini ve daha sonra 464 ila 500 dolar arasında bir alana yükseleceğini söyledi. Michael, şunları söyledi:

“Bu noktada yükselişteyiz ve çok güzel bir organik yapımız var ama hala herhangi bir hızlanma görmedik. İnanıyorum ki daha sonra göreceğiz.”

ETH Adresi Sayısı Yükselişte

Analytics sağlayıcısı Glassnode, Ethereum’daki perakende yatırımcıların miktarının giderek arttığını tweet’ledi. Son verilere göre, bir günden az bir sürede 0.01’den fazla ETH içeren adres sayısı bin 884 adet arttı. Glassnode’a göre, bu yeni bir ATH.