Yükleniyor...

Popüler Analist: “Ethereum (ETH) 550 Dolara Yükselmeyi Hedefliyor”

Ethereum (ETH) ve Bitcoin (BTC) tüm zamanlarının en yüksek seviyelerine doğru ilerlerken, devam eden yükseliş ile birlikte en büyük altcoin konumundaki ETH, 500 dolar seviyesini aştı

ethereumda ilk hedef 555 dolar

Ethereum (ETH) ve Bitcoin (BTC) tüm zamanlarının en yüksek seviyelerine doğru ilerlerken, devam eden yükseliş ile birlikte en büyük altcoin konumundaki ETH, 500 dolar seviyesini aştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Boğların birkaç gün daha ETH’yi 500 doların üzerinde tutmaları orta vadeli görünüme dair bazı bilgileri de sağlayacaktır.

500 dolar civarında görülen satış baskısı, bu seviyeyi geçtiği anda yavaşlayarak oldukça yoğun bir halden yavaş yavaş çıkıyor. Bitcoin’in mevcut gücü muhtemelen satıcıları korkutuyor ve bu durum da ETH’nin bu seviyenin üzerinde uzun bir süre kalmasına izin verebilir.

Ethereum, 500 Doların Kırılması İle Birlikte Gücünü Ortaya Koydu

Ethereum yazım itibari ile 508 dolar seviyesinden işlem görüyor. Bu, tüm piyasanın güçlü bir satış baskısı ile karşı karşıya kaldığı, bu hafta başında görülen 440 dolar’lık son düşük seviyeden büyük bir yükselişe işaret ediyor.

Yakın vadede toplu kripto para piyasasının eğilimi şüphesiz öncelikle Bitcoin’e bağlı olacaktır. Bitcoin, 19.000 dolar seviyesine doğru ilerlerken, mevcut gücü ileriye dönük olarak olumlu bir işaret olarak kabul ediliyor.

Ethereum’un teknik görünümü hakkındaki düşüncelerini paylaşan bir trader, yakın vadede ETH’nin 555 dolara doğru bir hareketlenmeyi yakından izlediğini belirtti.

Bu, mevcut fiyat seviyesinden yaklaşık %10’luk bir artışı gösteriyor ve şu an da piyasada yer alan güç göz önüne alındığında, bu seviye oldukça makul görülebilir.

 

Önümüzdeki birkaç gün, toplu kripto para piyasasının kısa vadeli eğilimi hakkında önemli bilgiler verecektir. ETH, gücünü korur ve daha yüksek seviyelere çıkabilirse, tüm piyasa tam teşekküllü bir parabolik yükseliş trendine girebilir.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x